Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA i Tomasz Działowy ze wspólnym projektem. Ponad 1,7 miliona wyświetleń nowego show "Lekko Nie Będzie"Drukuj

IPLATomasz "Gimper" Działowy, jeden z czołowych polskich youtuberów z 1,2 mln subskrybentów na swoim kanale, z wielkim sukcesem, wspólnie z IPLĄ, wystartował z nowym formatem inspirowanym popularnymi telewizyjnymi programami typu talk-show. Pierwsze trzy odcinki programu "Lekko Nie Będzie" wyświetlono w YouTube już ponad 1,7 mln razy.

Formuła programu opiera się na szybkich rozmowach, krótkich, konkretnych pytaniach oraz zadaniach, które gość i prowadzący wykonują wspólnie, niejednokrotnie rywalizując. To nieprzewidywalne i dynamiczne internetowe show, w którym talenty i charaktery popularnych gości wystawiane są na nie lada próbę. Niebagatelną rolę odgrywa tu charyzma i talent prowadzącego, który szybko nawiązuje kontakt z gośćmi, ciekawie kierując rozmową. Jedno już jest pewne – "Gimper" w studio IPLI z czołowymi postaciami polskiego Internetu to połączenie skazane na sukces.

Cały cykl nowego programu obejmuje 12 odcinków poprzedzonych teaserami i jest współtworzony i wyprodukowany przez zespół IPLI z Grupy Cyfrowy Polsat, posiadającej duże zaplecze techniczne oraz doświadczenie w realizowaniu i produkowaniu telewizyjnych treści dla szerokiej publiczności.

Miejscem premierowych publikacji pierwszych czterech odcinków show jest specjalny kanał YouTube poświęcony temu projektowi – "Lekko Nie Będzie", ale można je również znaleźć w IPLI. Premiera każdego z kolejnych ośmiu materiałów odbędzie się w IPLI, następnie pojawią się one także w YouTube.
#1 | Lolek dnia 09.11.17 22:29
Ciekawa przestrzeń, w którą zaczyna uderzać ipla. No ale wiadomo, takie czasy, idą takie zmiany, więc serwis internetowy polsatu musi iść tam, gdzie będzie zainteresowanie. I to ma sens.
#2 | Marian dnia 14.11.17 10:05
No muszę zobaczyć co to - szczerze nie bardzo wiem o co chodzi, ale jak pisał Lolek dobrze, że , że Polsat wchodzi w nowe ... telewizja i dostęp do widza się rozszerza, a Polsat trzyma rękę na pulsie ...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający