Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"Extra kasa" - nowa loteria dla klientów sieci PlusDrukuj

PlusWystartowała loteria "Extra kasa" od Plusa, w której użytkownicy usług na kartę oraz mix w Plus i Plush mają możliwość wygrania jednej z wielu nagród pieniężnych.

Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.extrakasaodplusa.pl, a następnie za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładować swoje konto za minimum 20 zł. W loterii mogą wziąć udział użytkownicy wszystkich usług na kartę oraz mix oferowanych przez operatora sieci Plus.

Zgłoszenia do loterii będą przyjmowane do 6 grudnia, zaś losowanie nagród odbędzie się 12 grudnia br. Do loterii można zgłosić się wypełniając formularz internetowy lub wysyłając formularz w formie tradycyjnej. Za każde doładowanie o minimalnej wartości 20 zł uczestnik otrzymuje jeden los.W ramach loterii "Extra kasa" można wygrać:
* 1x karta przedpłacona Sodexo o wartości 5.000 zł,
* 1x karta przedpłacona Sodexo o wartości 3.000 zł,
* 15x karta przedpłacona Sodexo o wartości jednostkowej 1.000 zł,
* 10x bon podarunkowy Sodexo o wartości jednostkowej 500 zł,
* 25x bon podarunkowy Sodexo o wartości jednostkowej 100 zł,
* 317x doładowanie Plus o wartości 20 zł.

Zasilenie konta za minimum 20 zł należy dokonać na: www.doladuj.plus.pl, www.doladujplushbezlimitu.p, lwww.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.doladowania.payu.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.mpay.pl lub poprzez jedną z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BGŻ BNP Paribas, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.
#1 | Jagoda dnia 09.11.17 23:06
Ciekawa pula nagród. I tak doładowuję Plusa, więc bardzo chętnie się do konkursu zapiszę.
#2 | Franki dnia 10.11.17 20:15
Za nieduże doładowanie można wziąć udział w fajnym losowaniu. Ciekawa promocja Plusa.
#3 | Mats dnia 27.11.17 16:49
Nieźle nawet, że tak powiem. Plus fajnie ogarnia w ostatnich czasach te promocje i rabaty w usługach kartowych. Można się raczej spodziewać, że pod tym kątem zwiększą liczbę klientów, bo jak kasa jest do wygrania, to ludzie się tym interesują.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający