Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŁUKASZ DZIEMIDOK WRACA DO SERIALU "PIERWSZA MIŁOŚĆ" (foto)Drukuj

Pierwsza miłość
Z informacji podawanych przez serwis pierwszamilosc.info Łukasz Dziemidok czyli serialowy Patryk Skalski powróci do serialu.- Patryk to główna postać serialu, nie moglibyśmy od tak jej się pozbyć, on jeszcze wróci i nieźle namiesza. Emilka będzie w ciąży z Kamilem i w najmniej oczekiwanym dla niej momencie Patryk pojawi się w Wadlewie. Za parę miesięcy fani zobaczą go znowu, gwarantuję że będzie ciekawie- powiedział jeden z członków ATM Grupy, producenta serialu.Ponadto już wkrótce ujrzymy oświadczyny Huberta, a także intrygę Iwony co z tego wyniknie, czy Paweł wróci do Marysi, a może Marysia przyjmie oświadczyny Huberta, a może jednak intryga Iwony się uda?, tego dowiemy się już w lutym oczywiście oglądając serial "Pierwsza Miłość".

foto: Plotek
#1 | azek84 dnia 09.01.12 10:34
Ciekawa nie spodzianka, spodziewałem się tego, że tak się stanie, tylko jak to scenarzyści wyjaśnią nie wiem amnezją po wypadku i operacji i więzieniem rodziny? czy czy coś podobnego co o tym myślicie?
#2 | PN dnia 09.01.12 14:06
azek84 Nie mam pojęcia, ja osobiście się nie spodziewałem, tym bardziej gdy usłyszałem że odchodzi także jego dziewczyna czyli serialowa StefaniiFajne

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający