Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA z materiałami w 4KDrukuj

IPLAW telewizji internetowej IPLA pojawiła się nowość - materiały w jakości 4K od National Geographic, m.in. łącząca elementy serialu fabularnego z sekwencjami dokumentalnymi znana seria "Mars". Użytkownicy mogą oglądać je bezpłatnie.

Wśród dostępnych w 4K treści z kategorii WIEDZA znalazły się seriale oraz filmy National Geographic:

* "Mars" - seria przedstawiająca dzieje ludzkiego dążenia do kolonizacji Czerwonej Planety, opowiadana z perspektywy odbywającej się w 2033 r. fikcyjnej misji.

* "Najwięksi myśliwi Afryki" - serial pokazujący, z czym na co dzień zmagają się największe drapieżniki zamieszkujące znaną z niesprzyjających warunków Afrykę.

* "Komodo: królestwo waranów" - film, który przeniesie widzów do odległego zakątka Pacyfiku, w którym mieszkają największe jaszczurki żyjące na Ziemi.

* "Borneo: sekretne królestwo" - serial, który odkryje niesamowity krajobraz i bogatą przyrodę wyspy Borneo wzdłuż rzeki Kinabatangan, m.in. groźne latające węże, dzioborożce czy nosacze.

* "Dzika Wenecja" - pozwoli odkryć znajdujące się na wschodnim krańcu Laguny Weneckiej rafy Tegnùe, siedlisko zaskakujących gatunków fauny i flory - od ukwiałów po świecące kałamarnice.

* "Za rosyjską lodową kurtyną" - produkcja, w której Enric Sala, przemierzając rosyjski arktyczny archipelag w północno-zachodniej części Morza Barentsa, ukaże jego surowe piękno - dziki krajobraz, lodowate morze oraz niesamowite zwierzęta.

* "Arcytrudna misja" - zabierze widzów na przejażdżkę do najdalszych zakątków globu. Jej celem jest misja uchronienia zagrożonych gatunków zwierząt przed wyginięciem.

Materiały w jakości 4K dostępne są na urządzeniach obsługujących rozdzielczość Ultra HD (3840×2160) lub wyższą. Aby cieszyć się doskonałą jakością, należy zadbać o stabilne połączenie internetowe o szybkości co najmniej 25 megabitów na sekundę. W przypadku komputerów niezbędna jest najnowsza wersja przeglądarki Firefox lub Chrome.
#1 | Staszek dnia 10.11.17 23:34
Skoro dekoder obsługuje łącze około 30mb jakim cudem pójdą w 4k??

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający