Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Katarzyna Cebula wygrała I edycję "Wyspy przetrwania"Drukuj

Polsat (HD)150 tysięcy złotych za wygraną w pierwszej edycji programu "Wyspa przetrwania" otrzymała Katarzyna Cebula. O końcowym zwycięstwie zadecydowały głosy współplemieńców - siedmioosobowego jury, policzone na żywo w studiu Polsatu.

Katarzyna Cebula

W finałowym odcinku zobaczyliśmy dwie konkurencje. Pierwsza była grą na orientację. W kolejnej o nazwie "Pale" przydał się spokój, opanowanie, koncentracja i umiejętność utrzymania równowagi. Laureatka tej konkurencji - Katarzyna Cebula miała podwójną nagrodę. Awans do ścisłego finału i możliwość wyboru kolejnego finalisty - zdecydowała się na Pawła Porębę. Oboje stanęli przed siedmioosobowym składem swoich byłych współplemieńców, którzy w ten wieczór zamienili się w jurorów. To oni na finałowej radzie plemienia w głosowaniu wybrali zwycięzcę...

"Wyspę przetrwania" dla Polsatu produkowała firma Jake Vision. Gospodarzem show był Damian Michałowski z Radia ZET.

Foto: Polsat
#1 | Ihoras dnia 11.11.17 16:36
Gratuluję Kasi, bo w przekroju całego programu był bardzo dobra. Myślę, że Polsat będzie kontynuował program, bo świetnie się go oglądało.
#2 | Droblos dnia 11.11.17 21:39
Mam nadzieję, że polsat szykuje kolejną edycję! Świetny program Uśmiech Jeden z najlepszych jakie ostatnio śledziłem w TV. Wszystkie odcinki obejrzane! Szeroki uśmiech
#3 | Ryś dnia 13.11.17 14:20
W sumie to wygrała szara myszka - nie wchodząc w konflikt z nikim, wszyscy ją lubili - wykorzystała to ... stąd wyniki głosowania.
Program dość fajny, choć konkurencje jakby trochę nudne zaczęły się robić i no i prowadzący mi w ogóle nie pasował ...
Mam nadzieję, że kolejna edycja będzie dużo lepsza, bo ogólnie pomysł dobry ...
#4 | Magnes dnia 14.11.17 19:20
Też można by się drobiazgów doczepiać, ale ogólnie polsatowi udało się zrobić fantastyczny program. Może to kwestia wyspy, na której kręcono, nie wnikam, ale ja się dobrze bawiłem i też liczę na kolejną edycję
#5 | Paweł dnia 16.11.17 15:38
Mi się podobało. Wiadomo, różne były odcinki. Jedne ciekawe, a inne mniej ciekawe, a kilka na prawdę było porywających. Oby do następnej edycji, bo liczę jak poprzednicy na to, że Polsat zrobi drugą edycję Wyspy przetrwania.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający