Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kacper Kuszewski zwycięzcą VIII edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomoKacper Kuszewski wygrał ósmą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor otrzymał Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który przekazał na konto Fundacji Centrum Praw Kobiet, zajmującej się walką o prawa kobiet i pomocą ofiarom przemocy domowej.

W decydującym odcinku o zwycięstwo walczyli także: Anna Dereszowska, Beata Olga Kowalska i Krzysztof Antkowiak.

Kacper Kuszewski

Jako pierwszy z najlepszej czwórki na scenie pojawił się Kacper Kuszewski, który tym razem wystąpił jako Maria Callas w arii "Habanera" z opery "Carmen" Georgesa Bizeta. W różowych barwach widziała swój udział w finale Beata Olga Kowalska, która postawiła na Pink i przedstawiła jej wielki hit "Sober" z 2008 roku. Francuski spektakl zafundowała wszystkim Anna Dereszowska, zabierając publiczność w podróż do lat 50. Aktorka przeistoczyła się w Edith Piaf w utworze "Padam… Padam...". Krzysztof Antkowiak w decydującym muzycznym starciu wybrał postać Michaela Buble i podobnie jak kanadyjski piosenkarz sięgnął po wielokrotnie coverowany klasyk "Feeling Good".

Po wykonaniach finałowych przyszedł czas na duety. W pierwszym wystąpili Mariusz Ostrowski i Kasia Moś jako Jermaine Jackson i Pia Zadora w przeboju lat 80. "When the Rain Begins to Fall". Drugą parę stworzyli Ola Gintrowska i Marcel Sabat. Ona jako Rihanna, a on w roli Chrisa Martina z grupy Coldplay zademonstrowali swoje umiejętności w przeboju "Princess of China".

W jury "Twoja twarz brzmi znajomo" zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Bartosz Kasprzykowski i Paweł Królikowski. Gospodarzami formatu są: Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski. Program dla Polsatu produkuje firma Endemol Polska.

Foto: Polsat
#1 | John Lurie dnia 14.11.17 19:18
Jak ktoś miał wygrać ten program Polsatu, to włąśnie on! Choć na początku jakoś nie wierzyłem w niego. Na szczęście bardzo się rozkręcił, choć też trzeba przyznać, że konkurencja źle nie wypadła. No to do następnej edycji!
#2 | Marcin dnia 15.11.17 11:06
Fajne w tym programie jest to, że wygrana idzie na jakiś cel ... Nie ważne kto wygrał, co zaśpiewał, jak wyglądał - choć to zawsze jest perfekcyjne - ważne to, że zwycięzca - a tak naprawdę Polsat - może pomóc potrzebującym ...
#3 | Xavier dnia 16.11.17 15:36
Prawda, ładne jest to, że cel jest charytatywny. Choć pewnie większości ludzi i tak lubi i ogląda ten program ze względu na to, że Polsat fajnie aranżuje występy uczestników. I na to bym szczególnie tu zwracał uwagę.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający