Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GRAMY.TV WKRÓTCE NA SATELICIE I W CP? (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Kilka dni temu wystartowała nowa muzyczno-informacyjna telewizja internetowa Gramy.tv. Stacja nadaje całodobowo i można oglądać ją za darmo pod tym adresem: gramy.tv. Według informacji przedstawicieli stacji, ma ona także pojawić się na satelicie

- Emisja na satelicie jest naturalnym etapem rozwoju i mamy nadzieję, że najbliższe miesiące pozwolą widzom tv satelitarnych otrzymać w pakiecie także Gramy.tv, dodano również marka "Gramy" jest silnie związana z Polsatem, po czym można wnioskować że stacja znajdzie się w ofercie Cyfrowego Polsatu.Przypomnijmy że w latach 90-tych emitowany był w Telewizji Polsat program "Halogra!my" tworzony przez ludzi, którzy obecnie pracują przy stacji, jednym z prowadzących był Kuba Wojewódzki. Wideo powyżej.
#1 | PN dnia 09.01.12 14:09
Grzesiu DziękiBrawo
#2 | Emil dnia 09.01.12 15:08
Może Polsat zajmie się przekazem satelitarnym i powstanie kolejny projekt joint-venture - Polsat Gramy!
Szeroki uśmiech

W końcu obie firmy są w jakimś stopniu ze sobą związane, a sam Polsat ma podobno w planach uruchomienie kanału muzycznego, a Gramy! kojarzy się właśnie z Polsatem. Więc, żeby Polsat tak się nie zmęczył może zawrzeć współpracę z GR!AMY TV i mógłby powstać właśnie (to tylko przykład) Polsat Gramy!
FajneSzeroki uśmiech

Co do samego GR!AMY TV to jeszcze go nie oglądałem i nie słuchałem
Z przymrużeniem oka
#3 | Prokop dnia 15.01.12 13:07
Wersja z lat 90tych bardzo miło mi się kojarzy. Nowa odsłona ma sporą szansę na oglądalność. Potrzeba takich rozrywkowych stacji. Dziwne byłoby, gdyby kanał nie znalazł się z CP. Dlatego myślę, że dołączy do grona CPowskich kanałów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający