Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

20 listopada ruszy Eleven Sports 4. Kanału na razie nie będzie w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy PolsatJak już informowaliśmy, 20 listopada grupa Eleven Sports zmieni nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Rebranding związany jest ze startem nowej stacji - Eleven Sports 4. Nadawca poinformował, że kanał przez pierwsze trzy miesiące będzie dostępny jedynie na platformie nc+, w tym dla abonentów operatora w Orange.

Od najbliższego poniedziałku Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra będą nazywać się odpowiednio: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 3. Oprócz nowych nazw, otrzymają one również zmodyfikowane logotypy.

Zmiany dotyczą jedynie nazw oraz logotypów i nie mają wpływu na program poszczególnych kanałów, których profil i zawartość zostaną zachowane. Rebranding związany jest ze startem nowego kanału i idącą za tym potrzebą ujednolicenia nazw w taki sposób, aby były spójne oraz bardziej czytelne dla odbiorców oraz ułatwiły efektywniejszą promocję marki.
#1 | Bartek dnia 20.11.17 22:12
Nie zmienia to faktu, że to i tak Cyfrowy Polsat ma najciekawszą ofertę sportową. Dodanie tych kanałów Eleven to jednak był strzał w dziesiątkę.
#2 | Bartek dnia 09.03.18 01:40
Kiedy planowane jest włączenie do ofert kanału Eleven Sports 4 ?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający