Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Festiwal Piękna 2017 na żywo w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)W pierwszy weekend grudnia Krynica Zdrój już po raz trzeci stanie się światową stolicą piękna, a na antenie Telewizji Polsat poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Podczas Festiwalu Piękna 2017 wybrani zostaną: Miss Polski, Miss Supranational i po raz drugi Mister Supranational.

W piątek, 1 grudnia, niemal 80 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 9. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności - Miss Supranational 2017. Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2016 Paulina Maziarz. Zgrupowanie Miss Supranational po raz drugi odbędzie się w dwóch krajach: w Polsce i na Słowacji. Widzowie będą mogli podziwiać kandydatki w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych Self-Collection, białych sukniach wieczorowych, w strojach sportowych Cardio Bunny, sukniach z kolekcji Ewy Minge oraz srebrnych sukniach, które przywiozą z własnych krajów. Nie zabraknie również gwiazd muzycznych. Na scenie wystąpi między innymi zdobywca trzeciego miejsca w Konkursie Eurowizji 2017 - mołdawski zespół Sunstroke Project. Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Davina Reeves i Ivan Podrez. Telewizyjne show z udziałem najpiękniejszych kobiet świata będzie transmitowane przez zagraniczne stacje telewizyjne do ponad 100 krajów. Relacja na żywo rozpocznie się 1 grudnia o godzinie 20:00.

W sobotę, 2 grudnia, po raz drugi odbędzie się finał, tym razem międzynarodowego konkursu dla mężczyzn - Mister Supranational 2017. Do Polski przyjadą panowie z blisko 40 krajów świata. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2016 Jan Dratwicki. Najprzystojniejszy z mężczyzn zostanie udekorowany szarfą z rąk samej Miss Supranational 2017, której nazwisko poznamy zaledwie dzień wcześniej. Panowie wystąpią na scenie w kilku pokazach: m.in. w stylizacjach polskiego projektanta Claudiusa, w odsłonie streetowej Ozonee, w kolekcji kąpielowej Self-Collection. Tego wieczoru na scenie wystąpią też Halina Mlynkova, Michał Szpak oraz śpiewaczka operowa Aleksandra Szmyd. Galę międzynarodowego konkursu dla mężczyzn poprowadzą Davina Reeves i Paulina Chylewska. Początek transmisji 2 grudnia o godz. 20:00.

W niedzielę, 3 grudnia, czeka nas święto polskiej urody, czyli 28. finał konkursu Miss Polski. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Nad choreografią najpiękniejszych Polek czuwać będzie Anna Bubnowska. Podczas gali Miss Polski 2017 najpiękniejsze Polki pojawią się na scenie w zaskakującym pokazie bielizny projektu Ewy Bien, inspirowanym światowym show, tworzonym przez Victoria’s Secret. Zaprezentują się też w premierowych projektach kostiumów kąpielowych marki Self Collection. A obecnie panujące trendy wyznaczy pokaz kolekcji z Atelier Joanny Muzyk. Finałowa dziesiątka wkroczy w krainę wielkich projektantów i zaprezentuje się w prestiżowych pokazach marki Tomaotomo oraz projektantki Violi Piekut. To wieczór spełniających się marzeń, dlatego nie zabraknie w nim też bajecznego pokazu sukni ślubnych. O oprawę muzyczną zadbają gwiazdy: Kasia Moś oraz zespół Feel. Taneczny popis na scenie zaprezentują czołowi polscy tancerze, a wśród nich Tomasz Barański. Uroczystą galę poprowadzi niezastąpiony i od lat związany z wyborami Miss Polski - Krzysztof Ibisz, a towarzyszyć mu będą Paulina Sykut - Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz debiutujący prezenter - Jakub Kucner - Mister Polski 2017. Początek relacji 3 grudnia o 20:00.

Za scenariusz i reżyserię gal Miss Supranational i Miss Polski odpowiada Szymon Łosiewicz, natomiast Mateusz Polit jest autorem scenariusza i reżyserem gali Mister Supranational. Producentem Festiwalu Piękna 2017 jest Telewizja Polsat.
#1 | Julian dnia 20.11.17 22:10
I super, że piękne dziewczyny będą wybierane na antenie Polsatu! I to dwa jakże prestiżowe konkursy. No i panie też będą miały coś specjalnie dla siebie - wybory supranationalnego mężczyzny!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający