Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat otrzymał medal "Przyjaciela Integracji"Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat została wyróżniona medalem "Przyjaciela Integracji" na 22. Wielkiej Gali Integracji, która odbyła się 18 listopada w warszawskiej Arenie Ursynów.


Stacja otrzymała medal za reakcję na apel środowiska osób Głuchych, które chciało kibicować swej przedstawicielce Iwonie Cichosz, występującej w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Dzięki decyzji zarządu stacji, po raz pierwszy w Polsce w programie na żywo pojawiły się napisy, a telewizja wykonała ogromny krok w kierunku budowania świata bez barier.

Nagrodę odebrali Agata Lipnicka, reżyserka "Tańca z gwiazdami", oraz Maciej Dowbor, autor nowego programu kanału Super Polsat - "SuperLudzie", poświęconego osobom z niepełnosprawnościami.

Wielka Gala Integracji jest organizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, które podsumowuje i przybliża dobre praktyki w działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnością. Podczas gali przyznawany jest medal "Przyjaciel Integracji" osobom oraz instytucjom, które działają na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością nie z formalnego obowiązku, lecz z chęci budowania społecznej integracji.
#1 | Elena dnia 20.11.17 22:07
Brawo, przyłączam się do gratulacji, bo to jest wbrew pozorom ważna działalność Polsatu. Kierunek, którym powinny podążać też inne telewizje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający