Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Plus wprowadził do oferty nowoczesną platformę edukacyjną SqulaDrukuj

PlusMatematyka czy przyroda nie muszą być nudne, a języki obce trudne. Można się uczyć i mieć z tego frajdę, a do tego efektywnie spędzić czas przed komputerem. Naprzeciw tym oczekiwaniom dzieci, jaki i ich rodziców, wychodzi Plus, który do swej oferty wprowadził platformę edukacyjną Squla.

Squla to nowoczesna platforma edukacyjna, dzięki której dzieci mogą rozwijać swoją wiedzę, umiejętności oraz zainteresowania. Sprawia, że nawet nielubiane przedmioty szkolne stają się atrakcyjne, a nauka przez zabawę i w sposób odpowiedni dla każdego dziecka oraz indywidualnie dostosowanym tempie powoduje, że można osiągać jeszcze lepsze wyniki w szkole i jeszcze mieć z niej przyjemność.

Platforma Squla jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-12 lat i obejmuje ponad 60 tysięcy zadań, quizów ze wszystkich przedmiotów szkoły podstawowej oraz edukacji przedszkolnej.

Dzięki Squla dzieci mogą ćwiczyć swoje umiejętności z języka polskiego, matematyki, przyrody, historii i społeczeństwa, języka angielskiego, języka niemieckiego, muzyki i plastyki, zajęć technicznych i komputerowych, edukacji społecznej oraz kompetencji XXI wieku.

Klienci sieci Plus mogą wybierać spośród trzech rodzajów abonamentów, a płatność za usługę jest dołączana do rachunku za usługę telekomunikacyjną:
* abonament roczny z płatnością za cały rok z góry w wysokości 14,99 zł miesięcznie,
* abonament trymestralny z płatnością za trzy miesiące z góry w wysokości 18,99 zł miesięcznie,
* abonament miesięczny za 24,99 zł płatny z każdą fakturą.

Przy wyborze każdego z nich dodatkowo jest jeden miesiąc korzystania z usługi gratis.

Więcej informacji oraz możliwość aktywacji usługi jest na stronie: https://www.squla.pl/plus.
#1 | Merry dnia 20.11.17 22:05
Kolejna usługa dodatkowa. Plus fajnie potrafi wzbogacić usługi podstawowe, jak telefon. Nawet nie chodzi tu przecież o net mobilny, bo to też podstawowa usługa, ale właśnie takie porady prawnicze czy coś takiego jak ten pakiet dla dzieci. To jest dobry kierunek.
#2 | Tomeck dnia 27.11.17 16:47
Konia z rzędem temu, kto mojego dzieciaka zachęci do uczenia sie w smartfonie. Dobrze by było, jakby to się Plusowi udało, a mam chytry plan, żeby dzieciaka w tę Squlę zaangażować.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający