Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Promocja "Jesienny Bonus" w Plusie i PlushuDrukuj

PlusUżytkownicy usług "na kartę" w Plusie i Plushu mogą się pocieszyć bonusem 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł. Promocja będzie dostępna tylko przez jeden dzień – czwartek, 23 listopada.

Z promocji "Jesienny Bonus" mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Klienci, którzy poprzez strony www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.agadka24.ploraz www.facebook.com/plusdokonają zasilenia konta kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł brutto otrzymają 50% więcej wartości doładowania.

Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, natomiast nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.
#1 | Vieslav dnia 22.11.17 20:32
Kolejny w tym miesiącu bonus od Plusa i tym razem 50%. Ładny gest na koniec listopada.
#2 | Lorek dnia 23.11.17 19:40
Spokojnie można się ustawić w Plusie, że robi się w zasadzie tylko doładowania z bonusem. Bardzo to ekonomiczne, powiedziałbym.
#3 | Nadia dnia 27.11.17 16:38
Przegapiłam, ech, co za pech Smutek. Ale tyle dobrze, że pewnie jeszcze przed świętami Plus zrobi nową promocję z bonusem.
#4 | Topolo dnia 29.11.17 21:01
A ja się załapałem Z przymrużeniem oka Kolejne 50 złotych wpadło zupełnie za darmo Z przymrużeniem oka Plus ma super te promocje Z przymrużeniem oka Ostatnio bardzo regularnie się pojawiają, więc warto korzystać...
#5 | Dorian dnia 15.12.17 22:42
Plus jest mocny. To było przecież 3 tygodnie temu, a już w międzyczasie tak zwanym Plus przygotował dwie kolejne promocje. Jedna z prezentem, a druga z bonusem. A wciąż przecież jest konkurs z znakomitymi nagrodami do wygrania!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający