Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

25 lat Polsatu - jubileuszowa gala z Teatru Wielkiego już 11 grudniaDrukuj

Polsat (HD)11 grudnia w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się jubileuszowa gala, z okazji 25-lecia Telewizji Polsat. Na antenie stacji transmisja rozpocznie się o godz. 20:05.

Gwiazdy polskiej muzyki wykonają najbardziej znane przeboje z okresu ćwierćwiecza, a o oprawę muzyczną zadba Orkiestra Tomka Szymusia. Usłyszymy między innymi: Marylę Rodowicz, Agnieszkę Chylińską, Sylwię Grzeszczak, Grzegorza Markowskiego i Perfect, Ewę Farną, Annę Wyszkoni, Natalię Szroeder, zespół LemON czy grupę Enej. Posłuchamy również utworów w wykonaniu Piotra i Wojciecha Cugowskich, Pawła Kukiza i Jana Borysewicza oraz Bednarka. Oprócz tego, Polsat przygotował dla widzów niespodziankę. Na scenie specjalny koncert dadzą czterej tenorzy.

W podziękowaniu wszystkim za te 25 lat Polsat przygotował wyjątkowy, multimedialny spektakl w Teatrze Wielkim, jakiego nie było jeszcze w żadnej telewizji. Wezmą w nim udział współtwórcy, prowadzący programy i aktorzy.

Jubileuszowa gala, w poniedziałek, 11 grudnia o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.
#1 | Londzik dnia 22.11.17 20:23
Fajnie, że będzie transmisja z tej uroczystości. Z okazji 25 lecia polsat powinien jeszcze coś zaserwować swoim widzom.
#2 | Karapio dnia 22.11.17 20:54
Łohoho to już 25 lat? Szeroki uśmiech Fajnie, że będzie transmisja - z chęcią zobaczę relacje z takiej imprezy. Wyjątkowy i genialny multimedialny spektakl zapowiada się zacnie ^^
#3 | Marek dnia 23.11.17 18:07
Ale elegancko! 25 lat, piękny wiek. I dowód na to, że da się zrobić dobrą telewizję znacznie lepszą niż to, co pokazuje telewizja Publiczna. I bez żadnych dofinansowań budżetowych! 100 lat!
#4 | Viking dnia 29.11.17 08:39
Ramówkę kanału Polsat można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....cja/polsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający