Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EVOBOX PVR - 50 tys. dekoderów z nowym oprogramowaniemDrukuj

Cyfrowy Polsat22 listopada Cyfrowy Polsat udostępnił wybranym posiadaczom dekoderów EVOBOX PVR nowe oprogramowanie. Aktualizację oznaczoną numerem 2.2.1 otrzymało 50 tys. tunerów z zakresu modułów: 1845999370 – 1846147622.

Nowy soft wprowadza:
- rozwiązanie problemu zmiany listy Ulubione na Wszystkie w przypadku przejścia do głównego menu.
- poprawę opcji sortowania plików w widoku plików z serwera DLNA.
- poprawę czasu reakcji na wyświetlenie komunikatu "Brak sygnału".


Dodano także:
- funkcję przełączania do najbliższego istniejącego kanału w przypadku wprowadzenia z pilota nieistniejącego numeru kanału.
Wprowadzono także zmianę treści komunikatu w przypadku braku uprawnień do wybranego kanału.

Soft aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.
#1 | mikun8 dnia 23.11.17 12:25
No to się Polsat postarał z tym softem ....a wyszukiwania kanałów niekodowanych jak nie odblokowano tak nie ....Uśmiech ,okienko podglądu też by mogło być umiejscowione w rogu ekranu lub możliwe do przesuwania ...taki super dekoder to ma być ..no cóż Polsat woli poprawiać czcionki lub treści napisów ...zawsze można powiedzieć że był nowy soft ....siemka
#2 | Tobiasz dnia 23.11.17 18:04
A dla mnie ok. Pewnie nawet nie o same zmiany wizualne chodzi, gdzieś tam rozwiązania techniczne w aktualizacjach sądzę są najważniejsze. I po to to CP zrobił. MI tam pasuje, jest ok.
#3 | biznes dnia 25.11.17 22:45
No to się Polsat postarał z tym softem ....a wyszukiwania kanałów niekodowanych jak nie odblokowano tak nie ...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający