Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat nowym partnerem plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca PolskiDrukuj

Polsat Sport (HD)Telewizji Polsat została nowym partnerem telewizyjnym plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na najlepszego polskiego sportowca roku. Wyniki 83. edycji poznamy 6 stycznia podczas Gali Mistrzów Sportu.

Głosować można poprzez strony internetowe przegladsportowy.pl i polsatsport.pl, od 24 listopada do 23 grudnia za pomocą tradycyjnych kuponów publikowanych codziennie w "Przeglądzie Sportowym" oraz w wybranych wydaniach gazety "Fakt", a także poprzez SMS-y. Ostateczna kolejność dziesiątki najlepszych sportowców Polski mijającego roku ustalona zostanie w głosowaniu SMS-owym podczas Gali Mistrzów Sportu, która transmitowana będzie na antenie Polsatu. Telewizja Polsat będzie prezentować również na swoich antenach sylwetki nominowanych sportowców.

83. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2017 Roku, 6 stycznia na antenie Polsatu. Galę poprowadzi Paulina Chylewska. Nad przygotowaniem Gali Mistrzów Sportu czuwa osobiście Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu.

Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" jest drugim najstarszym tego typu konkursem na świecie. Sama jego idea narodziła się w 1926 roku. Z inicjatywy Kazimierza Wierzyńskiego, współtwórcy legendarnej grupy poetyckiej "Skamander" i jednocześnie ówczesnego redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego" postanowiono, aby w plebiscycie czytelniczym wybierać corocznie Dziesięciu Najlepszych Sportowców Polski, z których pierwszy zyska miano Sportowca Roku. Wśród zwycięzców Plebiscytu znaleźli się m.in. Irena Szewińska, Janusz Sidło, Ryszard Szurkowski, Władysław Kozakiewicz, Zbigniew Boniek, Justyna Kowalczyk, Otylia Jędrzejczak, Adam Małysz, Kamil Stoch, Robert Lewandowski i Anita Włodarczyk.
#1 | Marek dnia 23.11.17 17:56
To jest zdecydowanie najbardziej prestiżowy plebiscyt sportowy w Polsce i tu jest wybierany ten najlepszy i najpopularniejszy Polski sportowiec roku. Polsat dobrze robi, że plebiscyt do siebie zaprasza, bo zawsze to jest wielka uwaga kibiców.
#2 | Robin dnia 26.11.17 16:25
I to jest dobry kierunek. Unikam TVP i sport to ostatnie co tam jeszcze oglądam. Bardzo się więc cieszę, że Polsat wziął najważniejszy plebiscyt sportowy w kraju pod swoją opiekę Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający