Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"7. strefa" - nowy magazyn siatkarski od 4 grudnia w Polsacie SportDrukuj

Polsat Sport (HD)4 grudnia Polsat Sport ruszy z emisją nowego magazynu siatkarskiego "7. strefa". W programie poruszane będą tematy związane z rozgrywkami krajowymi i europejskimi pucharami.

W "7. strefie" znajdzie się też miejsce na materiały pokazujące kulisy przygotowań do Klubowych Mistrzostw Świata, które w grudniu odbędą się w trzech mistach Polski - Łodzi, Opolu i Krakowie (wszystkie spotkania turnieju pokażą kanały Polsatu). W magazynie fani siatkówki zobaczą również najnowsze wieści o męskiej i kobiecej reprezentacji Polski, fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek.

Gospodarzami programu będą Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio. Premierowy odcinek w poniedziałek, 4 grudnia o godz. 20:30 w Polsacie Sport.
#1 | Robert dnia 26.11.17 16:28
Polsat i siatkówka to tematy związane nierozłącznie i za to właśnie Polsat Sport uważam za najlepszy kanał sportowy. A nowy program zapowiada się ciekawie. Zobaczymy, co z tego będzie. Kolejny powód, żeby oglądać Polsat Sport, jak dla mnie, jak sądzę, będzie to.
#2 | Clyde dnia 27.11.17 20:51
Polsat od lat jest związany z siatkówką i taki program jest jak najbardziej potrzebny. Wydarzeń do komentowania z pewnością nie zabraknie.
#3 | kibic_siat dnia 24.03.18 13:50
Droga redakcjo proszę przekazać komentarz do redaktorów, którzy prowadzą program 7Strefa.
Słyszałem wypowiedź Sebastiana Swiderskie go, który powiedział, że obecnie wszystkie drużyny są zmęczone tak długim sezonem. Zgadzam się z jego wypowiedzią i najlepszym rozwiązaniem tego problemu bylaby rezygnacja z pley-off. Zespół, który cały sezon gra i zbiera punkty i jest pierwszy w tabeli zostaje Mistrzem Polski, wtedy jest czas na bycie z rodzina, regenerację, grę w innych prestiżowych rozgrywkach oraz czas na przygotowanie reprezentacji Polski. ZREZYGNUJE Z TYCH NIEPOTRZEBNYCH PLAY-OFF

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający