Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Pierwsza klasa" w IPLI przed premierą telewizyjnąDrukuj

IPLAW telewizji internetowej IPLA pojawił się nowy paradokument dla młodzieży "Pierwsza klasa". Produkcja jest dostępna bezpłatnie, można ją pobrać na telefon lub tablet i odtwarzać bez konieczności łączenia się z Internetem. Seria będzie emitowana także przez stację Super Polsat.


Głównym miejscem akcji "Pierwszej klasy" jest szkoła. Serial przedstawia perypetie ośmiu głównych bohaterów, a inspiracją do napisania scenariuszy poszczególnych odcinków stały się prawdziwe wydarzenia. Seria porusza tematy ważne dla nastolatków, tj. miłość, samotność, przyjaźń, kompleksy, anoreksja, talent, szczęście, moda, ambicje, prześladowania w szkole, uzależnienia, rozwody rodziców, agresywne zachowania, media społecznościowe czy dyskryminacja. Pomaga choć trochę oswoić się z trudnymi problemami wieku dorastania, pokazując autentyczne sytuacje, z którymi mierzą się bohaterowie. W serialu występuje stała obsada aktorów amatorów, zdjęcia nakręcono we Wrocławiu.

"Pierwsza klasa" jest dostępna bezpłatnie w IPLI. Każdy odcinek można pobrać również na telefon lub tablet i odtwarzać nawet w miejscach bez dostępu do Internetu lub z ograniczonym zasięgiem. Abonenci Cyfrowego Polsatu obejrzą serial w serwisie i aplikacji Cyfrowy Polsat GO..

W późniejszym terminie paradokument pojawi się także w ramówce kanału Super Polsat.
#1 | Janek dnia 26.11.17 16:32
W ipli sporo ciekawych programów/filmów jest i tak sobie myślę, że każdy coś tam może codziennie dla siebie znaleźć. Tak powinien wygladać dobry player/vod/serwis internetowy z treściami tv.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający