Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Epic Drama HD od 1 stycznia 2018 roku w Cyfrowym Polsacie. Co zaoferuje?Drukuj

Cyfrowy PolsatTak jak wspomnieliśmy, Cyfrowy Polsat zapowiedział włączenie nowego kanału tematycznego do swojej oferty - z portfolio Viasat World - Epic Drama. Co znajdziemy w jego ofercie?

Epic Drama będzie w całości poświęcony światowej klasy serialom kostiumowym z gwiazdorską obsadą. Ponad 600 godzin kontentu w jakości HD, produkcje premierowe oraz nowości.

Wielbiciele tematyki obyczajowej otrzymają dostęp do długo oczekiwanych i wysoko ocenianych produkcji z Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Francji, Włoch, Australii i Kanady. Wybierać będzie można spośród wachlarza gatunków i szerokiej tematyki. Historia, polityka, władza, namiętność, pasja i zbrodnie – to tylko kilka z zapowiadanych wątków. W ofercie nie zabraknie również ekranizacji literatury klasycznej.
#1 | Błażej dnia 29.11.17 18:09
Ale super, zawsze mnie tego typu filmy i seriale specjalnie kręciły, już się nie mogę doczekać nowego roku, kiedy kanał się pokaże w Cyfrowym Polsacie!
#2 | Sylwia dnia 30.11.17 12:28
Kostiumowe filmy to moja pasja od dziecka. Bardzo dobrze, że kanał z takimi produkcjami trafi do Cyfrowego Polsatu. Wygląda to bardzo obiecująco.
#3 | Midrach dnia 01.12.17 17:40
Ile dostajecie za reklamę tego badziewia . ?
#4 | Michal Juskowiak dnia 01.12.17 19:04
@Midrach Nasz serwis jest portalem informacyjnym. Nie otrzymujemy żadnych profitów finansowych z tego tytułu. Dla ciebie stacja ta może być badziewiem, a dla innych interesującym kanałem. Uśmiech
#5 | Viking dnia 12.12.17 23:08
Ramówkę kanału Epic Drama można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....2017-12-14

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający