Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Disco Attack i Ryjek 2017 z dobrą oglądalnością w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Piątkowy koncert Disco Attack oglądało na antenach Polsatu i Disco Polo Music średnio prawie 2 mln widzów. Natomiast 22. Rybnicką Jesień Kabaretową, emitowaną w niedzielę w Telewizji Polsat, śledziło prawie 1,9 mln widzów.

Pokazany w piątek 24 listopada o godzinie 20:05 w Polsacie i Disco Polo Music koncert "Disco Attack" śledziło średnio łącznie na obu kanałach prawie 2 miliony widzów co przełożyło się na 14% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 15,2% w grupie wiekowej 16-49. Program był najchętniej oglądaną audycją w trakcie nadawania.

Również dużym zainteresowaniem cieszyła się emitowana w niedzielę, 26 listopada o 21:00 22. Rybnicka Jesień Kabaretowa Ryjek 2017. Program obejrzało średnio prawie 1,9 miliona widzów, co przełożyło się na 15,8% SHR w grupie wszystkich badanych i 16,1% SHR w grupie komercyjnej.

Dobrym wynikiem może pochwalić się też najnowszy serial Polsatu "W rytmie serca". Przez trzynaście tygodni podczas jego emisji przed telewizorami zasiadało ponad 2,3 mln wiernych fanów losów kazimierskich lekarzy i policjantów.

Dane: Polsat/NAM
#1 | Viesiek dnia 27.11.17 18:26
Obie imprezy świetne i cieszę się, że polsat je transmitował. Oby jak najczęściej.
#2 | Bartgosz dnia 29.11.17 18:07
Genialny był Ryjek, fajnie że Czesłaf wygrał, a już genialna była ta Olga Łasak, bo tak się nazywa dziewczyna z Czesłafa. Bardzo mi się ten Ryjek podobał. Miło, że Polsat pokazuje polskie kabarety, a zwłaszcza te najlepsze!
#3 | Daniel dnia 30.11.17 12:32
Faktycznie, Olga Łasak to ta dziewczyna, co mi się genialnie podobała na Ryjku. Dobrze, że Polsat pokazuje te nasze kabarety, bo pod tym względem to Polska nie ma się czego wstydzić - jest dobrze.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający