Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Evobox PVR - pozostałe dekodery otrzymały nowy softDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat udostępnił na satelicie nową wersję oprogramowania dla pozostałych posiadaczy dekoderów Evobox PVR oznaczoną numerem 2.2.1.

Nowy soft wprowadza:
- rozwiązanie problemu zmiany listy Ulubione na Wszystkie w przypadku przejścia do głównego menu.
- poprawę opcji sortowania plików w widoku plików z serwera DLNA.
- poprawę czasu reakcji na wyświetlenie komunikatu "Brak sygnału".


Dodano także:
- funkcję przełączania do najbliższego istniejącego kanału w przypadku wprowadzenia z pilota nieistniejącego numeru kanału.
Wprowadzono także zmianę treści komunikatu w przypadku braku uprawnień do wybranego kanału.


22 listopada br. aktualizację oznaczoną numerem 2.2.1 otrzymało 50 tys. tunerów z zakresu modułów: 1845999370 – 1846147622.

Soft aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.
#1 | Model7 dnia 03.12.17 07:40
Ciekawe kiedy poprawią to, żeby można było głośność używać na dekoderze, bo jak na razie się nie da. Reset pomaga tylko do pierwszego wyłączenia dekodera. Potem znowu się nie da. No i dali by spowrotem 8x przy przyspieszaniu do przodu, bo jest 4x a potem 16x, a 8x by się przydało.
#2 | Michal Juskowiak dnia 03.12.17 08:46
Zapewne w ustawieniach masz w opcji dźwięk ustawione na dźwięk przestrzenny. Zmień na "stereo", wtedy regulacja głośności z poziomu dekodera będzie działać. Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający