Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach na antenie Polsatu. Kto wystąpi? (akt.)Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat i Miasto Katowice po raz trzeci organizują wspólnie koncert Sylwestrowa Moc Przebojów. W tym roku wśród gwiazd, które zagrają na katowickiej scenie będą m.in. Álvaro Soler, Vengaboys, Danzel, Enej, Boys.
Największe przeboje na scenie w Katowicach zaśpiewają także zespoły Piersi oraz Golec uOrkiestra. Na scenie zobaczymy również Sylwię Grzeszczak i Ewę Farną.

Kto jeszcze dołączy do tegorocznych wykonawców podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów? Przekonamy się już wkrótce. Telewizja Polsat nie ujawnia na razie szczegółów imprezy sylwestrowej. Według nieoficjalnych informacji na scenie wystąpi także zespół Piękni i Młodzi.

Aktualizacja: Zespół "Piękni i Młodzi" potwierdził serwisowi cyfrowypolsatnews.pl swój udział na Sylwestrowej Mocy Przebojów.
#1 | tobiasz dnia 04.12.17 17:13
Super zestaw uczestników Sylwestorwej Mocy Przebojów. Ale wiadomo, Polsat ma swoje dojścia i zawsze świetnych artystów ściąga. Chyba będzie się trzeba przejechać do Katowic, bo będzie gorąco bez względu na temperaturę.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający