Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2,5 miliona widzów obejrzało galę z okazji 25-lecia Telewizji PolsatDrukuj

Polsat (HD)Jubileuszowa gala z okazji 25-lecia Telewizji Polsat przyciągnęła przed telewizory średnio ponad 2,5 miliona widzów. Podczas niemal 3-godzinnego koncertu Polsat zgromadził 16% udziałów w grupie komercyjnej i 17,2% w grupie wszystkich badanych.

Na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie wystąpiła plejada polskich artystów m.in.: Grzegorz Markowski i Perfect, Ewa, Farna, Sylwia Grzeszczak, Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Kamil Bednarek, Igor Herbut, Enej i Ania Wyszkoni.

To był multimedialny show na miarę XXI wieku. Już początek gali zapowiedział ogromne emocje, kiedy publiczność w Teatrze Wielkim zaśpiewała "Sto lat" właścicielowi i założycielowi stacji Zygmuntowi Solorzowi. Takich wzruszających momentów było kilka, jak choćby przypomnienie działalności Fundacji Polsat, czy też historii bohaterów programu "Nasz nowy dom".

Niespodzianką dla widzów był występ Marcina Millera, Radka Liszewskiego, Sławomira Świerzyńskiego i Zenona Martyniuka, którzy w zupełnie odmienionych aranżacjach z towarzyszeniem orkiestry Tomka Szymusia zaśpiewali swoje największe przeboje.

Koncert był podziękowaniem dla widzów, którzy od samego początku byli i są najważniejsi dla Telewizji Polsat.

Dane: Polsat/NAM
#1 | mikun8 dnia 12.12.17 17:09
Ciekawe ilu zwykłych abonentów zostało zaproszonych na obchody 25-lecia ...?
#2 | Misiak dnia 12.12.17 18:47
Przed telewizory ponad 38 mln Uśmiech
#3 | Polszmal dnia 13.12.17 12:10
PN: Komentarz usunięty z powodu naruszenia regulaminu.
#4 | Midrach dnia 14.12.17 11:05
Polsat to tylko podaje swoje zyski KASA KASA , ale już zadbać o klienta eeeeeeeeeeee po co i tak płaci bo mamy go związanego umowa i smart domem

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający