Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ponad 1,6 mln widzów serialu "Gliniarze"Drukuj

Polsat (HD)To już czołówka oglądalności, a wyniki z sezonu na sezon są coraz lepsze. Widzowie coraz chętniej śledzą codzienną pracę i losy dwóch zespołów policjantów stołecznego wydziału kryminalnego.

Średnia widownia trzeciego sezonu „Gliniarzy” przekroczyła 1,6 mln osób i był to wynik o 317 tys. widzów lepszy niż w przypadku poprzedniego sezonu. Serial był emitowany w Polsacie przez 12 tygodni od 4 września do 28 listopada i miał w tym czasie 16% udziałów w grupie komercyjnej i 16,1% wśród wszystkich badanych. W stosunku do premierowego sezonu udziały w obu grupach badanych wzrosty odpowiednio o 27% i 21%.


foto: Polsat


„Gliniarze” to paradokumentalny serial, który przedstawia intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne. Dwa zespoły policyjnych detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji nie cofną się przed niczym, by doprowadzić każde śledztwo do końca. Wykorzystują w tym celu najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością i niejednokrotnie narażają własne życie.

Producentem serialu jest firma OUTSET Films.
#1 | Werona dnia 17.12.17 10:51
Ten serial jest swietny troszke dramatu, troszke zabawny pod koniec . Graja swietni aktorzy w tym serialu . Zawsze cos innego pojawia sie w nowym odcinku. I te ich powiedzenia pod koniec sa najlepsze. Tak 3 mac serial na 6+ Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający