Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA poszerza swoją ofertę o kolejne kanałyDrukuj

IPLA18 grudnia br. ofertę kanałów linearnych IPLI powiekszą nowe stacje – Comedy Central HD, Comedy Central Family, Epic Drama, Paramount Channel HD i CNN International. Łącznie oferta kanałów TV serwisu liczyć będzie ponad 90 pozycji.

To jednak nie wszystko, co przygotowała IPLA. W ramach niespodzianki świąteczno-noworocznej w pakietach IPLI pojawiły się w promocji „otwarte okno” także dodatkowe kanały oraz materiały VOD, które zazwyczaj nie są częścią danych pakietów – między innymi bardzo popularne bajki dla dzieci, np. „Psi Patrol” czy „Blaze i mega maszyny”, oraz seriale dokumentalne. Dodatkowe kanały i materiały będą dostępne w pakietach bez dodatkowych opłat aż do 7 stycznia 2018 r.

Wraz z wprowadzeniem nowych stacji lista kanałów telewizyjnych IPLI rozszerzy się aż do 91 pozycji: 21 filmowych i serialowych, 12 sportowych, 22 rozrywkowych, 20 edukacyjnych, 5 informacyjnych i 11 dla dzieci. Kanały Comedy Central HD, Comedy Central Family, Paramount Channel HD i nowość na polskim rynku, czyli kanał Epic Drama rozszerzą ofertę pakietu IPLA FILMY I SERIALE, a CNN International wzbogaci pakiet IPLA WIEDZA I NEWS.
#1 | Midrach dnia 15.12.17 17:47
Ipla to raczej niech się zajmie modernizacja swoich serwerów bo działają pożal się boże . jak przychodzi Weekend to od razu się zatykają i można sobie oglądnąć buforujące się kółeczko. Swoją droga problem zgłaszam już półtora roku ale Polsat ma to w 4 LITERACH
#2 | Marek dnia 18.12.17 14:37
Ja tam nie mam problemów z odbiorem Ipli, więc pod tym względem ok. Druga rzecz, miło, że dodają kolejne kanały do oferty. Na tym polega rozwój.
#3 | Midrach dnia 21.12.17 17:04
Marek na kompie też nie mam PROBLEMU bo mam neta z UPC a nie tragicznego CP . Chodzi mi konkretnie o usługę CP GO na dekoderze która raz działa raz nie .
#4 | Joni dnia 28.12.17 13:00
Kilka ciekawych kanałów widzę że dodają. Mam je w dekoderze CP i nie są to kanały, które bym omijał szerokim łukiem. Dobrze, że trafiają do Ipli. Szczególnie Epic Drama czy Paramount Channel.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający