Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Plus: Kibice będą mogli spotkać się z gwiazdami polskiej siatkówkiDrukuj

PlusPlus, wieloletni sponsor polskiej siatkówki, zaprasza na spotkania z gwiazdami klubów siatkarskiej PlusLigi. Już w najbliższą środę w Galerii Pomorskiej odbędzie się spotkanie z siatkarzami Łuczniczki Bydgoszcz, a w czwartek w Galerii Rzeszów z zawodnikami Asseco Resovii Rzeszów.

W środę 20 grudnia w Punkcie Sprzedaży Plusa w Galerii Pomorskiej (Bydgoszcz, ul. Fordońska 141) na kibiców będą czekać trener Jakub Bednaruk oraz siatkarze Metodi Ananiev, Paweł Gryc i Mateusz Sacharewicz.

W czwartek 21 grudnia w Punkcie Sprzedaży Plusa w Galerii Rzeszów (Rzeszów, al. Piłsudskiego 44) na kibiców będą czekać Jakub Jarosz, Mateusz Masłowski oraz Aleksander Śliwka.

Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 17.00 w Punktach Sprzedaży Plusa we wspomnianych galeriach handlowych.
#1 | Stelmach dnia 21.12.17 15:22
Mnie to miło, że mój operator telefoniczny sponsoruje siatkarzy. Trzeba też przyznać, że Plus siłą rzeczy przyczynił się do wielkich sukcesów, jakie w ostatnich latach mieli siatkarze. A takie spotkanie, na pewno sympatyczne będzie.
#2 | Krzysztof dnia 28.12.17 13:45
Też z tego powodu wybrałem Plusa. To miłe, kiedy mój operator wspiera ulubioną dyscyplinę sportową, a moi ulubieni sportowcy osiągają wielkie sukcesy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający