Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLKOMTEL UMACNIA WSPÓŁPRACĘ Z KOLPORTEREM I FIRMĄ KURIERSKĄ K-EXDrukuj

Plus
Pod koniec grudnia 2011 r. w siedzibie spółki Polkomtel S.A. nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o świadczeniu usług telekomunikacyjnych realizowanych przez operatora sieci Plus dla Kolportera S.A. i firmy kurierskiej K-EX (dawniej Kolporter Express).

Nowy, dwuletni kontrakt zapewnia Polkomtelowi wiodącą pozycję jako dostawcy mobilnych usług telekomunikacyjnych w zakresie połączeń głosowych. Umowa w istotny sposób umacnia również współpracę spółek w obszarach transmisji danych oraz usług M2M (machine to machine) w terminalach płatniczych. Kolporter S.A. to największy na polskim rynku dystrybutor doładowań prepaid, sprzedawanych za pośrednictwem sieci blisko 20 tys. terminali.

„Podpisany kontrakt ma dla nas długoterminową perspektywę biznesową" – podkreślają zgodnie prezes Polkomtelu Zygmunt Solorz–Żak i prezes Kolportera Krzysztof Klicki.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający