Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Pierwsze efekty przejęcia kanałów ZPR Media przez Polsat. Mirosław Błaszczyk prezesem spółek Eska TV oraz Lemon RecordsDrukuj

Polsat (HD)Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu Telewizji Polsat, objął funkcję prezesa spółek Eska TV - nadawcy kanałów Eska TV, Eska TV Extra i Eska Rock TV oraz Lemon Records - nadawcy Polo TV i VOX Music TV.

Przypomnijmy, że na początku grudnia Polsat ogłosił nabycie 100% udziałów w tych firmach. Grupa kupiła również 34% udziałów w spółce TV Spektrum będącej właścicielem stacji Fokus TV i Nowa TV. W niej prezesem pozostaje nadal Ewa Latkowska.

Do zarządów Eska TV , Lemon Records oraz TV Spektrum dołączył również Janusz Pliszka - główny kontroler finansowy w Telewizji Polsat.
#1 | Rocky dnia 21.12.17 14:57
Trzeba przyznać, że fajne kanały przejął Polsat. Natomiast jestem spokojny, że pod Polsatem nie staną się gorsze, ale raczej lepsze. Jak to ma miejsce np. z Viasatami.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający