Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cyfrowy Polsat uruchomił kanał wPolsce.plDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat sprawił prawdziwą niespodziankę swoim abonentom. Do swojej oferty operator dołączył niezapowiadany wcześniej kanał wPolsce.pl. Emisja stacji realizowana jest za pośrednictwem transpondera słonecznej platformy.

Kanał znalazł się na pozycji 196 w dekoderach. Póki co nic nie wiadomo o pakietyzacji wPolsce.pl w Cyfrowym Polsacie.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).

wPolsce.pl to kanał o profilu informacyjno-publicystycznym skierowany do osób, którzy wyznają wartości konserwatywne. W skład redakcji kanału wchodzą m.in.: Piotr Barełkowski, Wojciech Biedroń, Jerzy Bielewicz, Filip Chochół, Marcin Fijołek, Paweł Gadaczek, Dorota Gruchalska, Edyta Hołdyńska, Agnieszka Karnowska, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Stanisław Koczot, Konrad Kołodziejski, Anna Sadzińska, Anna Sarzyńska, Marek Siudaj, Ewa Wesołowska.
#13 | Simone dnia 28.12.17 13:03
Też nie zauważyłem, żeby Polsat wyłączał jakieś kanały. Raczej na odwrót jest i dodają nowe. Może to wPolsce.pl to nie moja bajka, ale są tacy, co chętnie obejrzą. Inna rzecz, że trafiają też tak ciekawe kanały jak Epic Drama, więc o co tu chodzi?
#14 | Waniek dnia 29.12.17 12:18
Od czasu do czasu się zajrzy, raczej jako przeciwwaga, ale pewnie też czegoś ciekawego będzie można się dowiedzieć z tej tv. Suma sumarum, dobry pomysł Cyfrowego Polsatu.
#15 | Przemo dnia 29.12.17 16:29
Polsat ma rozbudowaną ramówkę i każdy może w niej znaleźć swój ulubiony kanał. Co ważne regularnie dodaje nowe kanały.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający