Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Będzie kolejna edycja "Roztańczonego PGE Narodowego". Impreza nadal na antenach PolsatuDrukuj

Polsat (HD)22 września przyszłego roku odbędzie się trzecia edycja koncertu "Roztańczony PGE Narodowy". Organizatorzy zdradzili już pierwszych artystów, którzy wystąpią na imprezie, która ponownie będzie transmitowana na antenach Polsatu. Ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie.

Na płycie PGE Narodowego w Warszawie zobaczymy ikonę polskiej muzyki disco czyli Zenona Martyniuka wraz z zespołem Akcent oraz największą gwiazdę rock polo Sławomira, twórcę hitu "Miłość w Zakopanem". Podczas koncertu "Roztańczony PGE Narodowy 2018" wystąpi też wielu innych polskich jak również zagranicznych wykonawców . Kolejnych artystów poznamy wkrótce.

Ostatnią edycję oglądało w Telewizji Polsat 2,42 mln widzów oraz prawie 300 tys. na kanale Disco Polo Music..
#1 | Thor dnia 26.12.17 19:57
Impreza była znakomita więc nie dziwi mnie zapowiedź, że polsat będzie ją kontynuował.
#2 | Mortimer dnia 27.12.17 14:23
Też to oglądałem, bo dawał to Polsat i na pewno nie był to dla mnie czas stracony. Za rok równie chętnie się pobawię.
#3 | Janek dnia 29.12.17 12:23
Super to się oglądało w zeszłym roku, a w zasadzie w mijającym hehe. Więc dobrze że Polsat już kolejną imprezę sobie i nam zabukował! Będzie się działo na Narodowym!
#4 | Vilk dnia 29.12.17 16:05
To chyba jedyna słuszna decyzja polsatu. Transmisja z poprzedniej imprezy przyniosła mu ogromna widownię i chyba to jedyna słuszna decyzja.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający