Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Netia z promocją "2 w cenie 1"Drukuj

NetiaW atmosferze poświątecznych wyprzedaży Netia ruszyła z zimową promocją "2 w cenie 1". W cenie usługi internetowej - już za 49,90 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy – klienci otrzymują pakiet Internet plus TV. Dodatkowo (w prezencie i bez zobowiązań) Giganagrywarka przez 1 miesiąc, a HBO aż 2 miesiące bez opłat.

W ramach promocji "2 w cenie 1", do każdego zakupionego dostępu do Internetu, klient otrzyma od Netii pakiet TV Na Start z 57 kanałami TV, w tym 28 w HD. Każdy klient będzie również zwolniony z opłaty za pierwszy miesiąc umowy.

Pakiet Internet 100 Mb/s z TV gratis kosztuje zaledwie 49,90 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy.

Klientom zainteresowanym bogatszą ofertą telewizyjną Netia oferuje pakiety TV: Standard (115 kanałów TV w tym 60 w HD) oraz Super (155 kanałów TV w tym 83 w HD). Internet 100 Mb/s w pakiecie z TV Standard kosztuje 50 zł miesięcznie przez pierwszych 12 miesięcy, a potem 79,90 zł miesięcznie. Internet w pakiecie z TV Super kosztuje 80 zł miesięcznie przez pierwszych 12 miesięcy, a potem 109,90 zł miesięcznie.

Do każdego z promocyjnych pakietów Netia dodaje darmowe dwa miesiące pakietu HBO oraz Giganagrywarkę na miesiąc.

Dla tych, którzy cenią mobilność, Netia przygotowała nową mobilną ofertę rodzinną. Już za 39,90 zł miesięcznie można zakupić pakiet dwóch kart SIM z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami oraz pakietem 20 GB współdzielonym przez karty wchodzące w skład pakietu. Dodatkowo klienci przenoszący numer komórkowy do Netii otrzymują rabat, dzięki któremu abonament będzie wynosił 1 zł przez 3 m-ce.

Wszystkie umowy zawierane są na 24 miesiące.

Przypomnijmy, że obecnie Cyfrowy Polsat posiada dokładnie 31,76% akcji spółki Netia. Na początku grudnia słoneczny operator zapowiedział, że w najbliższym czasie będzie chciał przejąć kontrolę nad Netią, co da m.in. nowe możliwości rozbudowy oferty dla klientów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający