Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Święta Bożego Narodzenia należały do Telewizji Polsat. Ponad 4,4 mln widzów filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"Drukuj

Polsat (HD)To były bardzo udane święta dla Telewizji Polsat. W grupie komercyjnej Polsat zgromadził udziały w rynku na poziomie 18,6% i zdeklasował konkurencję. Niemal 3 mln widzów zasiadły do wigilijnej kolacji przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu plejady znakomitych artystów.

Koncert świąteczny o godzinie 17:00 zapewnił stacji udziały na poziomie niemal 30% wśród wszystkich oglądających oraz 31,2% w grupie komercyjnej.

"Kevin sam w Nowym Jorku" to pozycja, bez której widzowie nie wyobrażają sobie Gwiazdki. Przygody niesfornego chłopca były najlepiej oglądaną pozycją w czasie Świąt Bożego Narodzenia i przyciągnęły w wigilijny wieczór przed telewizory ponad 4,4 mln widzów. W czasie jego emisji Polsat był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował świetne udziały: niemal 40% w grupie 16-49 i 32% w grupie 4+.

W trakcie trzech świątecznych dni stacja rozłożyła konkurencję na łopatki i zanotowała średnio 13,3% udziału w grupie komercyjnej i 11,1% w grupie 4+, co oznacza, że widzowie najchętniej spędzali Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia właśnie z Telewizją Polsat.

Dane: Polsat/NAM
#1 | Robi Wiliams dnia 27.12.17 14:20
Co jednak Kevin, to jednak Kevin. Świąt bez Kevina sobie nie wyobrażam. Tak samo bez Szklanej pułapki! Polsat jest mistrzem wytworzenia świątecznego nastroju, także przez te piękne kolędy.
#2 | Józek dnia 28.12.17 13:06
Musiały należeć do Polsatu, to wiadoma sprawa. Już nawet nie pamiętam, który to już raz spędziłem Święta z Kevinem. I nawet to, że to nie był Kewin sam w domu, tylko w Nowym Jorku zupełnie nic nie zmieniło. Super rozrywka, jak dla mnie to o to chodzi w Święta!
#3 | Natan dnia 29.12.17 12:22
Kewin to jednak wydarzenie w polskiej telewizji bez precedensu. Fajny film, ale przecież nie jakieś arcydzieło. A ogląda go każdy, i to po kilka czy nawet kilkanaście razy. A dzięki Polsatowi, jest to też wydarzenie niemal mistyczne, bo tak mocno powiązane już w naszej tradycji ze Świętami Bożego Narodzenia.
#4 | Zonakowski dnia 29.12.17 16:03
Bez wątpienia po raz kolejny polsat pozamiatał widownię i niemała w tym zasługa Kevina.
#5 | Pikus dnia 30.12.17 21:51
To było do przewidzenia Uśmiech Kevin w polsacie to tradycja ;D Za rok proponuje maraton i oba filmy o Kevinie pod rząd Uśmiech
#6 | Wojtek dnia 02.01.18 11:31
A jednak to, że nie było Kevina samego w domu to trochę miałem zawód.
No ale dobra był inny a właściwy był w Nowy Rok.
Pomijając już fakt, że nie było Kevina to i tak Polsat miał najlepszą ofertę na okres świąteczno - noworoczny.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający