Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Święta Bożego Narodzenia należały do Telewizji Polsat. Ponad 4,4 mln widzów filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"Drukuj

Polsat (HD)To były bardzo udane święta dla Telewizji Polsat. W grupie komercyjnej Polsat zgromadził udziały w rynku na poziomie 18,6% i zdeklasował konkurencję. Niemal 3 mln widzów zasiadły do wigilijnej kolacji przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu plejady znakomitych artystów.

Koncert świąteczny o godzinie 17:00 zapewnił stacji udziały na poziomie niemal 30% wśród wszystkich oglądających oraz 31,2% w grupie komercyjnej.

"Kevin sam w Nowym Jorku" to pozycja, bez której widzowie nie wyobrażają sobie Gwiazdki. Przygody niesfornego chłopca były najlepiej oglądaną pozycją w czasie Świąt Bożego Narodzenia i przyciągnęły w wigilijny wieczór przed telewizory ponad 4,4 mln widzów. W czasie jego emisji Polsat był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował świetne udziały: niemal 40% w grupie 16-49 i 32% w grupie 4+.

W trakcie trzech świątecznych dni stacja rozłożyła konkurencję na łopatki i zanotowała średnio 13,3% udziału w grupie komercyjnej i 11,1% w grupie 4+, co oznacza, że widzowie najchętniej spędzali Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia właśnie z Telewizją Polsat.

Dane: Polsat/NAM
#1 | Robi Wiliams dnia 27.12.17 14:20
Co jednak Kevin, to jednak Kevin. Świąt bez Kevina sobie nie wyobrażam. Tak samo bez Szklanej pułapki! Polsat jest mistrzem wytworzenia świątecznego nastroju, także przez te piękne kolędy.
#2 | Józek dnia 28.12.17 13:06
Musiały należeć do Polsatu, to wiadoma sprawa. Już nawet nie pamiętam, który to już raz spędziłem Święta z Kevinem. I nawet to, że to nie był Kewin sam w domu, tylko w Nowym Jorku zupełnie nic nie zmieniło. Super rozrywka, jak dla mnie to o to chodzi w Święta!
#3 | Natan dnia 29.12.17 12:22
Kewin to jednak wydarzenie w polskiej telewizji bez precedensu. Fajny film, ale przecież nie jakieś arcydzieło. A ogląda go każdy, i to po kilka czy nawet kilkanaście razy. A dzięki Polsatowi, jest to też wydarzenie niemal mistyczne, bo tak mocno powiązane już w naszej tradycji ze Świętami Bożego Narodzenia.
#4 | Zonakowski dnia 29.12.17 16:03
Bez wątpienia po raz kolejny polsat pozamiatał widownię i niemała w tym zasługa Kevina.
#5 | Pikus dnia 30.12.17 21:51
To było do przewidzenia Uśmiech Kevin w polsacie to tradycja ;D Za rok proponuje maraton i oba filmy o Kevinie pod rząd Uśmiech
#6 | Wojtek dnia 02.01.18 11:31
A jednak to, że nie było Kevina samego w domu to trochę miałem zawód.
No ale dobra był inny a właściwy był w Nowy Rok.
Pomijając już fakt, że nie było Kevina to i tak Polsat miał najlepszą ofertę na okres świąteczno - noworoczny.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający