Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Foto Models Poland 2017 w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)30 grudnia Telewizja Polsat pokaże godzinną relację z konkursu Foto Models Poland 2017. Na greckiej wyspie Kreta o tytuł zawalczy 15 najpiękniejszych dziewczyn z całej Polski.

Ten malowniczy zakątek Grecji słynie przede wszystkim ze słonecznego i ciepłego klimatu, szerokich plaż, szafirowego morza oraz zabytków z różnych epok. Uczestniczki tego konkursu piękności po przylocie na miejsce i zakwaterowaniu w luksusowym hotelu wyruszają, by odwiedzić najbardziej niezwykłe zakątki Krety. Pierwszym etapem wycieczki będzie miejscowość wypoczynkowa Agios Nikolaos, położona w malowniczej Zatoce Mirabello. Kolejną atrakcją, przygotowaną dla finalistek, jest wyjazd do Aqua Parku w mieście Heraklion. Te chwile relaksu pozwolą im przygotować się do udziału w finałowej gali, podczas której zaprezentują się one w różnorodnych strojach.

Która z pięknych Polek w tym roku zdobędzie tytuł Foto Models? Relacja z konkursu w najbliższą sobotę o godz. 15:00 w Polsacie.
#1 | Tomek dnia 29.12.17 12:20
A jeszcze na początku miesiąca była ogólnie trzydniowa sesja z konkursami piękności. Więc fajnie, że tendencja jest przez Polsat podtrzymywana, bo piękna przecież nigdy za wiele.
#2 | Vonski dnia 29.12.17 16:00
Ostatnio na początku grudnia polsat puszczał wybory miss i mistera supernational, a teraz relacja z foto models. Świetna sprawa.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający