Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AXN SPIN HD W CP NIECO PÓŹNIEJ (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Pomimo wcześniejszych zapowiedzi ze strony AXN Polska, kanał AXN Spin HD nie zostanie włączony do oferty Cyfrowego Polsatu z dniem jutrzejszym. Nadawca stacji oraz Cyfrowy Polsat nie podają przyczyny takiej sytuacji. Jedyną informacją jaka się pojawiła, to to, iż kanał zostanie dołączony do oferty nie co później.

Przypomnijmy, że nadawca stacji na swoim profilu na Facebooku w dniu 9 stycznia br. zapewniał, że kanał zostanie wprowadzony do oferty Cyfrowego Polsatu w dniu startu tj. 11 stycznia br. Lecz później w dziwnych okolicznościach te informacje zostały usunięte.

#1 | Tucia dnia 10.01.12 18:31
Oto cały nasz CP. Gdzie oni by coś dodali od razu.
#2 | Grzegorz Stapinski dnia 10.01.12 18:52
Przecież to już nie pierwszy numer ze strony CP SzokZłość
#3 | Michal Juskowiak dnia 10.01.12 18:57
Miałem nadzieję, że tym razem CP się postara, no ale cóż skoro Loczek opala się na Kanarach, to kto ma podpisać pakt z nadawcą. Szok
#4 | PN dnia 10.01.12 19:19
Brawo CP! róbcie tak dalej a się pożegnamyZłość
#5 | Prokop dnia 16.01.12 08:41
Ludzie bez spinki. Kilkudniowe opóźnienie to nie tragedia. AXN Spin trafi do CP nim się obejrzymy. CP dodaje nowe kanały w Wy chcecie się z nim żegnać? CP miewa swoje kaprysy, ale generalnie jest the best.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający