Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cyfrowy Polsat rejestruje rodzinę znaków towarowych EvoboxDrukuj

Cyfrowy PolsatCzy w nowym roku będziemy mieli wysyp dekoderów z rodziny Evobox? Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. z o.o., spółka należąca do Cyfrowego Polsatu, zgłosiła do rejestracji w Europejskim Urzędzie ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) znaki towarowe pod nazwami: Evobox Lite, Evobox IP oraz Evobox Mini.

To tak naprawdę nie musi nic oznaczać, ponieważ w 2015 roku zgłoszone zostały dwa znaki Evobox - Evobox Pro oraz Evobox HD. I mimo, że cała procedura przebiegła prawidłowo, do dziś nic nie wiadomo o tych projektach.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, rejestracja znaków towarowych Evobox Lite, Evobox IP oraz Evobox Mini, powinna być zakończona w pierwszym półroczu 2018 roku. Obecnie trwa sprawdzanie wniosków oraz postępowanie sprzeciwowe.
#1 | obserwator dnia 29.12.17 18:01
Niech dopracują najpierw obecnego EVO,bo to co się wyczytuje na forum.satkuriera to woła o pomstę do nieba...Znaleźli sobie króliki doświadczalne z użytkowników Szok
#2 | Velinger dnia 30.12.17 17:03
Evobox to topowy dekoder polsatu (polska produkcja), więc dobrze, że pojawią się jego tańsze modele i dzięki temu będzie postępowała unifikacja sprzętu w CP.
#3 | Mirek dnia 02.01.18 11:35
A kto ma testować dekodery ?
Przecież najwięcej błędów wychodzi właśnie podczas użytkowania ... Przetestowali tyle ile się da, a reszta należy do nas, do użytkowników - nikt za nas tego nie zrobi ...
Tylko trzeba używać i zgłaszać problemy, żeby coś z tym dalej się działo, a nie pisać w necie i cicho siedzieć ...
#4 | BarteKO dnia 08.01.18 19:15
[Znalezłem grafikę tych logotypów.
https://scontent-...e=5ABA5B9E

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający