Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowe kanały już w Cyfrowym Polsacie. Wkrótce kolejne nowościDrukuj

Cyfrowy PolsatPierwszy dzień nowego roku przyniósł wcześniej zapowiadane zmiany w Cyfrowym Polsacie. Do oferty oficjalnie dołączył Epic Drama HD oraz trzy stacje erotyczne - Vivid Touch, Vivid Red HD i Brazzers TV, a wyłączone zostały Universal Channel HD, Blue Hustler i Moje Polskie Radio (dot. TV Mobilnej). Jednak to nie koniec nowości, bowiem wkrótce operator włączy kolejne kanały.

Stacja Epic Drama w jakości HD była dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu (od pakietu Mini HD) od 14 grudnia. Od dziś dostęp do telewizji mają posiadacze pakietu Film HD, a promocyjnie także Familijnego Max HD.

Trzy kanały erotyczne - Vivid Touch, Vivid Red HD i Brazzers TV, które zameldowały się odpowiednio na pozycjach 905, 906 oraz 907 znalazły się w pakiecie Rozrywka HD.

Parametry Vivid Touch:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).

Parametry Vivid Red HD:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 11,054 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6 (DVB-S/QPSK).

Parametry Brazzers TV:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10,949 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S/QPSK).

Jednocześnie z oferty Cyfrowego Polsatu zniknęły stacje Universal Channel HD (decyzję o zakończeniu emisji podjął sam nadawca), Blue Hustler i Moje Polskie Radio (dot. usługi TV Mobilna). Klientom, którzy nie akceptują powyższych zmian przysługuje prawo do rozwiązania umowy abonenckiej bez naliczania kary.

Jednak to nie koniec nowości. Jak wynika z najnowszej ulotki operatora, jeszcze w styczniu Cyfrowy Polsat dołączy dwa kanały - Comedy Central Family HD i Sci Fi HD.
#1 | maikel dnia 01.01.18 12:30
Brawo Polsat-tak trzymać!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający