Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kulisy filmu "Narzeczony na niby" w Polsacie (wideo)Drukuj

Polsat (HD)W najbliższy piątek do kin wchodzi kolejny film grupy Polsat w ramach programu Cyfrowa Strefa Twórców - "Narzeczony na niby". Tego też dnia Polsat pokaże reportaż ukazujący kulisy powstawania tego filmu.


Zwiastun filmu

"Narzeczony na niby" to komedia romantyczna w reżyserii Bartka Prokopowicza. Opowiada o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie. Gdy któregoś dnia życie Kariny zamieni się w pasmo nieszczęść, postanowi ona wziąć sprawy w swoje ręce i "podkoloruje" rzeczywistość. Niestety uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymknie się jej spod kontroli doprowadzając do wielu przezabawnych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie filmu, będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych polskich aktorów, m.in: Piotra Stramowskiego, Julię Kamińską, Sonię Bohosiewicz, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka, Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Dorotę Kolak, Ewę Kasprzyk, Andrzeja Grabowskiego i Janusza Chabiora.

Kulisy filmu "Narzeczony na niby" w piątek o godz. 19:30 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający