Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Losowanie Ligi Narodów w Polsacie SportDrukuj

Polsat Sport (HD)24 stycznia Polsat Sport pokaże ceremonię losowania grup pierwszej edycji Ligi Narodów UEFA. Przypomnijmy, że Polsat nabył prawa do Ligi Narodów na lata 2018/19 i 2020/21. Spotkania będą nadawane na żywo, nie licząc meczów Polaków - te będą transmitowane z kilkugodzinnym opóźnieniem.

Liga Narodów UEFA to nowe rozgrywki, które zastąpią mecze towarzyskie. Wystąpią w nich wszystkie europejskie federacje podzielone na cztery ligowe poziomy: A, B, C i D, zgodnie z ich miejscem w rankingu UEFA. Reprezentacja Polski znalazła się w dywizji A, co oznacza, że podopiecznych Adama Nawałki czekają mecze z najlepszymi drużynami starego kontynentu. Anteny Polsatu wyemitują dwie edycje Ligi Narodów łącznie z finałowym turniejem Final Four, w którym zagrają cztery najlepsze drużyny z poziomu A. Co najważniejsze, czterem najwyżej sklasyfikowanym reprezentacjom w Lidze Narodów w 2019 roku, które nie zakwalifikowały się do turnieju finałowego w eliminacjach, to właśnie Liga Narodów da przepustkę do finałów Euro 2020 roku.

Liga Narodów startuje jesienią, po zakończeniu mundialu w Rosji.

Losowanie grup Ligi Narodów, 24 stycznia o godz. 12:00 w Polsacie Sport.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający