Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ewa Wojciechowska nowym szefem działu PR PolsatuDrukuj

Polsat (HD)Ewa Wojciechowska została nowym szefem działu public relations Telewizji Polsat. Anna Zwolińska, pełniąca obowiązki szefa działu po odejściu w marcu ub. r. Konrada Stachurskiego, będzie tak jak dotychczas szefem PR kanałów tematycznych Telewizji Polsat, wchodzącego w skład działu PR.

Ewa Wojciechowska

Ewa Wojciechowska w latach 2001-2007 była redaktorem naczelnym rubryki towarzyskiej "Galaktyka" w tygodniku "Gala". Od roku 2008 do 2012 redaktor i prowadząca cykl "Showbiz Info" w programie "Dzień Dobry TVN". Od 2010 do 2013 roku pełniła funkcję redaktor naczelnej portalu Plejada.pl. W 2013 roku założyła własny portal ewawojciechowska.pl, którego jest właścicielem i redaktor naczelną. Zajmowała się też m.in. PR marki Orfilame, PR aktorki Izabeli Miko, PR filmu "Ostatnia rodzina", PR serialu "Tylko miłość" czy PR spektaklu "Kochanie na kredyt". Ukończyła filologię germańską oraz podyplomowe studium dziennikarstwa na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

W związku z objęciem funkcji szefa PR Telewizji Polsat, Ewa Wojciechowska zawiesza działalność portalu ewawojciechowska.pl .

Foto: Facebook.com/EwaWojciechowskaFanPage
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający