Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PRAWA SPORTOWE POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Prezetuje Wam spis praw do transmisji sportowych Polsatu. Grupa Polsat, która jest nadawcą pięciu kanałów sportowych w tym jednego w wysokiej rozdzielczości HD. Z wywiadów przeprowadzonych z szefem sportu w Polsacie - Marianem Kmitą można wywnioskować, iż nadawca całą swoją uwagę skupia na polskim sporcie.

Dotychczasowa oferta sportowa została niedawno wzbogacona o rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy. Piłka nożna zawsze była ważnym elementem ramówki Polsatu. W skład "kopanej" wchodzą ligi: T-Mobile Ekstraklasa (4/5 spotkań w danej kolejce + magazyny), Rosyjska, Holenderska, Ukraińska, puchary: Liga Mistrzów (Polsat i Polsat HD jeszcze tylko jeden sezon), Liga Europejska (ostatni sezon), Ukrainy, Włoch, Szkocji i Turcji, eliminacje do MŚ i ME, spotkania towarzyskie zarówno reprezentacyjne, klubowe oraz wiele ciekawych turniejów w ramach przygotowań do lig. Ofertę uzupełniają kanały klubowe Liverpool TV. Chelsea TV, Man. City TV, Barca TV, Bayern TV i Ajax TV.

Minimum przez cztery lata będzie można w dalszym ciągu oglądać siatkówkę z naszych parkietów. Mowa tutaj o męskiej PlusLidze i żeńskiej PlusLidze kobiet. Nie zabraknie siatkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń. Na antenach kanałów sportowych Polsatu można obejrzeć zmagania naszych wszystkich drużyn reprezentujących nasz kraj w tych rozgrywkach. Polsat od dawna jest z naszą reprezentacją siatkarską zarówno męską jak i żeńską podczas Ligi Światowej, Grand Prix, Mistrzostw Świata, Europy czy Pucharu Świata.

Fani popularnego "szczypiorniaka" mogą oglądać PGNiG Superligę, PGNiG Superligę kobiet oraz Ligę Mistrzów do których nadawca posiada wyłączne prawa. Dopełnieniem oferty są spotkania obydwu naszych reprezentacji w turniejach eliminacyjnych do MŚ, ME, IO. Nie brakuje turniejów czy spotkań towarzyskich z udziałem biało czerwonych.

Sporty walki to również mocna strona oferty Grupy Polsat. Kamery zawsze są tam gdzie odbywają się najlepsze gale bokserskie nie tylko na terenie naszego kraju ale również na całym świecie. Tacy bokserzy jak Tomasz Adamek, Krzysztof Włodarczyk, Andrzej Gołota, Rafał Jackiewicz, Damian Jonak, Paweł Kołodziej, Dawid Kostecki, Maciej Zegan, Roy Jones Junior, Chris Arreola, Steve Cunningham, Floyd Mayweather Jr, Amir Khan, Marco Huck, Rusłan Czagajew, Aleksander Powietkin, Bernard Hopkins, Joe Calzaghe'egi, Manny Pacquiao, Artur Abraham to największe bokserskie gwiazdy, których walki można obejrzeć w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra oraz Polsacie Sport HD. Sporty walki to nie tylko boks. Słoneczna stacja od kilku już lat współpracuje z federacją KSW, która na terenie Polski organizuje od wielu lat najlepsze gale MMA z min. udziałem Mariusza Pudzianowskiego, Michała Materly, Antoniego Chmielewicza, Krzysztofa Kułaka, Marcina Różalskiego czy Mameda Khalidowa.

W ofercie również tenis ziemny (Wimbledon, cykl ATP Masters 1000), żużel (Elite League), rugby (Puchar Świata, spotkania reprezentacji Polski), formuła 1 (I, II, III trening, kwalifikacje oraz główny wyścig), hokej (Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Świata I dywizja), golf (British Open), siatkówka plażowa (SWITCH World Tur, Stare Jabłonki, MŚ, ME), lekkoatletyka (Diamentowa Liga)oraz kolarstwo (Tur De Romandie).

źródło: dvbnews.pl
#1 | kolinskim dnia 04.08.11 17:19
Witam, jestem zainteresowany kupnem polsatu cyfrowego i jestem ciekawy do kiedy polsat ma prawa do transmitowania f1??
#2 | Pelka dnia 04.08.11 21:21
O ile pamiętam to jeszcze 4 lata
#3 | PN dnia 07.08.11 23:54
kolinskim , Pelka maja do 2013 rokuZ przymrużeniem oka
#4 | Prokop dnia 09.08.11 14:56
Całkiem pokaźna lista się zrobiła Szeroki uśmiech nieźle;] nic tylko mieć CP i korzystać z tego co nam daje tv sportowa, a daje najwięcej w Polsce. Jest wszystko co każdy kibic widzieć powinien.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający