Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Bedą zmiany w jury "Tańca z gwiazdami". Odchodzi Beata TyszkiewiczDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiPo rocznej przerwie na antenę Telewizji Polsat wraca program "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W jury najnowszej edycji nie zobaczymy Beaty Tyszkiewicz. Aktorka zrezygnowała z udziału w show ze względów zdrowotnych.

Beata Tyszkiewicz
"Tak jak wszyscy, kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci, nie udało się pani Beaty przekonać" - mówi producent "Tańca z gwiazdami" Rinke Rooyens.
"Drzwi na plan »Tańca z gwiazdami« będą dla pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia!" - dodaje dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.
Nazwisko nowego jurora nie zostało jeszcze podane. Beata Tyszkiewicz oceniała występy na parkiecie od 2005 roku - gdy format gościł jeszcze w TVN.

Im bliżej startu ósmej edycji, tym więcej wiadomo o jego składzie. W show wystąpią m.in. popularny lekarz Krzysztof Gojdź oraz kontrowersyjny raper i zawodnik MMA Popek.

Najnowsza seria "Tańca z gwiazdami" od marca w Polsacie.

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający