Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Gale UFC w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)Telewizja Polsat nabyła wyłączne prawa do transmitowana gal sztuk walki organizacji Ultimate Fighting Championship. Przez następne trzy lata kanały sportowe Polsatu pokażą wszystkie gale UFC, łącznie 40 w roku oraz ponad 150 godzin programów dodatkowych. Pierwsza relacja z UFC 220 już dziś w nocy.

Gale UFC będą pokazywane głównie w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight.
"Bardzo cieszymy się z nawiązania długoterminowej współpracy z UFC, największą światową federacją MMA. Nasi widzowie i fani MMA w Polsce będą mieli przez najbliższe trzy lata wyjątkową okazję zobaczenia wszystkich gal UFC. Cieszymy się tym bardziej, że na galach UFC występują polscy wojownicy z naszą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk na czele" - stwierdził Marian Kmita, dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat.
Aktualnie pod szyldem organizacji UFC walczy 12 polskich zawodników, a wśród nich jedna z największych gwiazd, była mistrzyni świata UFC w wadze słomkowej i pretendentka numer 1 do tego tytułu, Joanna Jędrzejczyk. Widzowie będą mogli zobaczyć w oktagonie również Karolinę Kowalkiewicz, Jana Błachowicza, Marcina Tyburę i Krzysztofa Jotko.

Przygoda Polsatu z UFC rozpoczyna się już tej nocy. Widzowie będą mogli obejrzeć galę UFC 220: Miocic vs Ngannou o godzinie 4-ej w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport. Gale skomentują: Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. A już 28 stycznia kolejna gala UFC Fight Night: Jacre vs Brunson 2 i wiele innych ekscytujących wydarzeń w kolejnych tygodniach.
#1 | mati dnia 21.01.18 09:53
BrawookUśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający