Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Vox Music TV, Eska TV Extra i Eska Rock TV od lutego w Cyfrowym Polsacie. Znika TO!TV (akt.)Drukuj

Cyfrowy PolsatW lutym Cyfrowy Polsat dołączy na oficjalną listę kanałów trzy niekodowane stacje muzyczne - Vox Music TV, Eska TV Extra i Eska Rock TV - poinformował operator. To nie koniec zmian ponieważ platforma planuje usunąć kanał TO!TV.

Od 5 lutego w Cyfrowym Polsacie Vox Music TV zajmie pozycję 187, Eska TV Extra 188, a Eska Rock TV 189. W związku z powyższym zmieni się też pozycjonowanie stacji MTV Live HD, która zostanie przeniesiona na poz. 190 i Arte HD, która zamelduje się na pozycji 191. Tego też dnia operator usunie niekodowaną telewizję TO!TV.

Przypomnijmy, że na początku grudnia ubiegłego roku grupa Polsat poinformowała o nabyciu 100% udziałów w kanałach Polo TV, Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV i Vox Music TV oraz 34% udziałów w stacjach Fokus TV i Nowa TV. Ponadto od stycznia Polsat Media sprzedaje reklamy w tych kanałach.

Od 1 lutego w Cyfrowym Polsacie będzie dostępna stacja Private HD, która zastąpi wersję SD.

Aktualizacja: Stanowisko Cyfrowego Polsatu ws. wyłączenia kanału TO!TV opublikowaliśmy w tym newsie.
#1 | Milosz dnia 25.01.18 17:06
Lepiej pozno niz wcale. To!TV w ogole mi nie szkoda.
#2 | Tomek dnia 25.01.18 23:11
Dokładnie, TVN24BIS w HD bardzo brakuje, czas wielki się dogadać z nc+ w tej kwestii aby walczyć z kablówkami bo tam dużo więcej kanałów HD.
#3 | Paul dnia 26.01.18 16:16
Powinni dodać teraz Eska TV HD, TVN 24 Bis HD,Polsat Viasat Nature HD, WP HD, Puls 2 HD

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający