Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OTWARCIE STADIONU I SUPERPUCHAR POLSKI W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
11 lutego 2012 o godzinie 20:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą się Wisła Kraków (Mistrz Polski 2011) oraz Legia Warszawa (zdobywca Pucharu Polski 2011). Transmisję telewizyjną z meczu, którego stawką jest Superpuchar, przeprowadzi telewizja POLSAT.

Spotkanie o Superpuchar będzie jednocześnie piłkarskim otwarciem Stadionu Narodowego, na którym rozegranych zostanie 5 meczów turnieju finałowego UEFA Euro 2012, w tym ćwierćfinał i półfinał.

- Pojedynek Mistrza Polski ze zdobywcą Pucharu Polski to z pewnością godne sportowe otwarcie tego obiektu. Mecz o Superpuchar jest jednocześnie dla operatora stadionu oraz dla miasta doskonałym testem przed czerwcowym turniejem - mówi prezes zarządu Ekstraklasy SA, Andrzej Rusko. - Dotyczy to nie tylko infrastruktury stadionowej, ale także pracy służb ochrony, służb medycznych, informacyjnych, policji czy wolontariuszy. Liczymy, że mecz spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony kibiców, nie tylko Wisły i Legii. Chcemy, by zobaczyło go z trybun Stadionu Narodowego ponad pięćdziesiąt tysięcy fanów. - dodaje Andrzej Rusko.

Ekstraklasa SA przygotowała już dla Wisły Kraków i Legii Warszawa po ponad 7 tysięcy wejściówek z przeznaczeniem dla zorganizowanych grup kibiców. Sprzedaż otwarta rozpocznie po 23 stycznia. Dystrybucję biletów dla klientów biznesowych (bilety VIP oraz loże) prowadzić będzie bezpośrednio Ekstraklasa SA. Proces akredytacji dla mediów na mecz o Superpuchar rozpocznie się 26 stycznia - udzielać ich będzie Biuro Prasowe Ekstraklasy SA.


Transmisję na żywo z meczu o Superpuchar będzie można obejrzeć na antenie telewizji POLSAT oraz w POLSACIE SPORT.

źródło:Ekstraklasa S.A
#1 | Grzegorz Stapinski dnia 13.01.12 17:29
[img]http://owip.redefine.pl/media/BAhbBlsHOgZmSSIqMjAxMi8wMS8xMy9zdXBlcnB1Y2hhcl8yOTB4MjE5X3YxLmpwZwY6BkVU.jpg[/img] is not a valid Image.

Wisła dokopie krawaciarzom BrawoBrawoBrawoPolewkaPolewkaPolewkaPolewkaPolewkaPolewkaPolewka
#2 | Prokop dnia 16.01.12 08:57
Polsat, który w większości relacjonuje siatkarskie mecze, teraz postawił na piłkę nożną i to w najlepszym wydaniu. Superpuchar i historyczne wydarzenie - otwarcie stadionu narodowego. Fajnie, że będzie można obejrzeć to w otwartym Polsacie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający