Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"My3" wrócą do Polsatu z premierowym sezonemDrukuj

Polsat (HD)Drugi sezon programu dla dzieci i młodzieży "My3" pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polsat. Obecnie stacja przypomina odcinki pierwszej serii. Nowa transza zadebiutuje na antenie Polsatu 3 marca.

Ideą produkcji jest zainspirowanie dzieci do odkrywania świata, poszukiwania autorytetów oraz zachęcenie ich do odnalezienia pasji i czerpania z niej radości. W każdym odcinku prowadzącym - członkiniom zespołu My3 towarzyszy grupa dzieci. Razem z nimi wokalistki zastanawiają się, jak rozwiązać życiowe problemy, z którymi borykają się najmłodsi i nastolatki. Gośćmi pierwszego sezonu byli m.in. Dawid Kwiatkowski, Cleo, Leon Myszkowski, Julia Wróblewska i Agnieszka Kaczorowska.

My3 to zespół złożony z trójki dziewczyn - Natalii Klewicz, Julii Trojanowskiej i Karoliny "Geffi" Gefert. Wokalistki wyłoniono w castingu spośród setek kandydatek z całej Polski. 26 stycznia na półki sklepowe trafił debiutancki album grupy My3. Kompilacja zawiera 12 utworów, które widzowie Polsatu zobaczyli w pierwszej serii "My3".

Program "My3" wzorowany na formacie belgijskiej produkcji "Iedereen K3" obecnie można oglądać w Telewizji Polsat w soboty o godz. 7:45 i w niedziele o 7:35. Producentem wykonawczym "My3" jest Tako Media.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający