Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Gala z udziałem Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka w Polsacie Sport i Polsacie Sport FightDrukuj

Polsat Sport (HD)10 lutego kanały Polsat Sport i Polsat Sport Fight przeprowadzą transmisję z gali BitBay Boxing Event. W Nysie kibice zobaczą dwóch byłych mistrzów świata wagi junior ciężkiej - Krzysztofa 'Diablo” Włodarczyka i Krzysztofa Głowackiego.

Włodarczyk to najmłodszy mistrz świata w historii polskiego boksu, a przy okazji rekordzista stoczonych walk o światowy czempionat pod polską flagą. Takich pojedynków "Diablo" ma na swoim koncie aż 12. Występ w Nysie będzie dla niego powrotem na polskie ringi po przygodzie z prestiżowym turniejem World Boxing Super Series. Podczas najbliższej gali Krzysztof 'Diablo” Włodarczyk skrzyżuje rękawice z Adamem Gadajewem.

31-letni Głowacki jest z kolei uważany za najlepszego aktualnie polskiego zawodnika bez podziału na kategorie wagowe. W ubiegłym roku popularny "Główka" zanotował dwa zwycięstwa i liczy, że w najbliższych miesiącach ponownie zdobędzie mistrzowski tytuł w limicie do 90,7 kg. Pięściarz z Wałcza jest także autorem jednej z najbardziej pamiętnych wygranych w historii polskiego pięściarstwa. W sierpniu 2015 roku Głowacki znokautował legendę wagi junior ciężkiej - Niemca Marco Hucka. W Nysie jego rywalem będzie Manroy Sadiki.

Na BitBay Boxing Event wystąpią również m.in. Paweł Stępień, Przemysław Zyśk i Łukasz Różański.

Początek relacji w Polsacie Sport Fight o godz. 19:00, w Polsacie Sport o 20:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający