Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 w CP. Komentatorzy Polsatu zrelacjonują IgrzyskaDrukuj

Cyfrowy PolsatAbonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli śledzić Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu na dodatkowych kanałach Eurosport. Niestety nie wiadomo jeszcze na jakiej zasadzie platforma udostępni Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 swoim klientom.

O planowanym dodaniu kanałów poinformował Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat w artykule dotyczącym Igrzysk Olimpijskich na łamach portalu polsatsport.pl.

Marian Kmita wyjawił ponadto, że Cyfrowy Polsat przygotował własny komentarz dla kanałów Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Autorski komentarz zaoferuje swoim abonentom również platforma nc+. Przypomnijmy, że Igrzyska będą jeszcze emitowane na antenach TVP (z własną relacją) oraz w Eurosport 1 i Eurosport 2 (komentarz własny). Oznacza to, że polski widz będzie mógł oglądać imprezę wybierając jeden z czterech, dostępnych polskich komentarzy.
#1 | Abonent dnia 04.02.18 20:03
Oby posiadacze pakietu Sport HD nie musieli nic dodatkowo płacić.
#2 | mikun8 dnia 05.02.18 18:10
Pewnie w PPV ....Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający