Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: Eurosport 3, 4 i 5 bez dodatkowych opłat, w "otwartym oknie" także inne kanały sportoweDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat przygotował niespodziankę dla miłośników sportu. Od 9 do 25 lutego w ramach "otwartego okna" wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do trzech uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5.

Dodatkowo Cyfrowy Polsat zapewni polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport. Co więcej, także flagowe kanały Eurosportu - Eurosport 1 i Eurosport 2 zostaną objęte promocją. Tym samym abonenci Cyfrowego Polsatu bez dodatkowych opłat zyskają dostęp do blisko 1000 godzin relacji z igrzysk w Pjongczang.

Ponadto w "otwartym oknie" znajdą się wszystkie pozostałe kanały sportowe HD z oferty platformy, w tym trzy kanały stacji Eleven Sports: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 3. Stacje z "otwartego okna" będzie można oglądać także na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Dostęp do olimpijskich kanałów Eurosportu otrzymają w prezencie również wszyscy subskrybenci pakietu IPLA SPORT w telewizji internetowej IPLA, z której, na wielu różnych urządzeniach, mogą korzystać wszyscy internauci w Polsce.

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy pakietu IPLA SPORT w serwisie IPLA będą mogli oglądać relacje na aż pięciu kanałach Eurosportu. Oprócz flagowych kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2, będą oni mieli dostęp do trzech dodatkowych stacji poświęconych w całości olimpijskim zmaganiom - Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Zostaną one uruchomione wyłącznie na czas Igrzysk Olimpijskich i przez 17 dni dadzą nieprzerwany dostęp do relacji z olimpijskich aren - 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD. Ponadto Cyfrowy Polsat zapewni polską oprawę komentatorską wydarzeń na wszystkich trzech dodatkowych antenach - widzowie będą mogli usłyszeć profesjonalnych sprawozdawców znanych z anten kanałów sportowych Telewizji Polsat. Wspomniane trzy stacje wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają bez dodatkowych opłat.
"Sport zawsze był bardzo ważny dla nas i naszych klientów. Wszystkim abonentom Cyfrowego Polsatu, niezależnie od posiadanego pakietu, włączymy trzy dodatkowe kanały Eurosport bez dodatkowych opłat i z realizowanym przez naszą redakcję sportową polskim komentarzem. Podobnie jak użytkownicy telewizji internetowej IPLA będą je mogli oglądać przez 24 godziny na dobę, w bardzo dobrej jakości i atrakcyjnej oprawie, w niezwykle wygodny sposób, także na urządzeniach mobilnych" - mówi Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu S.A. "To jednak nie koniec niespodzianek. Dla abonentów naszej platformy przygotowaliśmy prawdziwe święto sportu. Specjalnie dla nich na cały czas trwania igrzysk otwieramy dodatkowo wszystkie nasze kanały sportowe, tak aby mogli śledzić szereg innych ciekawych transmisji, które będą się odbywały w ciągu tych kilkunastu dni, m.in. gale UFC, do których prawa na najbliższe 3 lata Telewizja Polsat kupiła w ostatnim czasie" - dodaje.
"Otwarte okno" umożliwi abonentom Cyfrowego Polsatu śledzenie rozgrywek także w innych dyscyplinach niż sporty zimowe. Wszyscy abonenci otrzymają na czas igrzysk dostęp do całej puli sportowych kanałów HD oferowanych przez platformę: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel HD, FightBox HD, Golf Channel Polska HD, Polsat Sport Fight HD, Polsat Sport News HD, TVP Sport HD, Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD.

Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 zajmą na liście kanałów pozycje 222-224.

Swoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo, bez reklam, 24 godziny na dobę, w HD – na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Także w IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem. Widzowie w trakcie trwania promocji będą mieli zatem dostęp do łącznie 12 stacji sportowych – znajdujących się w ofercie pakietu: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel, FightBox HD i Golf Channel Polska HD oraz dodatkowo olimpijskich kanałów od Eurosportu.
#1 | Abonent dnia 07.02.18 14:23
Fajnie, że odkodują też pozostałe kanały sportowe Uśmiech
#2 | Mania dnia 07.02.18 14:25
Takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. Szacun Polsat i Zygmuncie
#3 | mati dnia 07.02.18 14:51
Brawo cyfrowy PolsatBrawo
#4 | Daro dnia 08.02.18 09:29
Dzieki wielkie CP Dziękuję)
#5 | exroma dnia 10.02.18 20:38
Coś w Polsat GO to nie działa?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający