Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kamil Baleja gospodarzem "Taxi Kasy" w Super Polsacie. Premiera teleturnieju już 10 marcaDrukuj

Super Polsat (HD)Kamil Baleja, były prezenter RMF FM, poprowadzi nowy teleturniej "Taxi Kasa" w Super Polsacie. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę 10 marca.

Uczestnicy formatu zamawiają taksówkę i w trakcie podróży mogą wygrać gotówkę, poprawnie odpowiadając na zadawane pytania. Jadąc "Taxi Kasą" do obranego przez siebie miejsca, uczestnik odpowiada na kolejne pytania z wiedzy ogólnej. Jeśli odpowie poprawnie i dojedzie do celu - wygrywa gotówkę. W trakcie podróży, osoba biorąca udział w programie może raz skorzystać z pomocy przechodniów oraz zadzwonić do znajomego. Niestety, jeśli pasażer "Taxi Kasy", trzykrotnie odpowie błędnie na zadane pytania, musi wysiąść z taksówki właśnie w tym momencie, a jego nagrodą jest pokonany odcinek trasy. Premierowe odcinki programu od 10 marca, w soboty, o godzinie 19:30. Maksymalna nagroda w programie to 1000 zł. Na uczestników czekają również nagrody-niespodzianki ukryte w bagażniku samochodu.

Program "Taxi Kasa" to polska edycja wielokrotnie nagradzanego, międzynarodowego hitu "Cash Cab", który dotychczas emitowano w 93 krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Niemczech, Rosji, Kanadzie czy Australii.

Pierwotnie emisja "Taxi Kasy" była planowana na listopad ubiegłego roku.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający