Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cyfrowy Polsat oficjalnie o zmianach w ofercie telewizyjnejDrukuj

Cyfrowy Polsat14 lutego Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Operator stawia m.in. na popularny pakiet Rodzinny HD wraz z kanałami premium z pakietu Cinemax HD. Jak już informowaliśmy z oferty znika pakiet Mini HD.

Cyfrowy Polsat wychodzi z propozycją naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą skorzystać z oferty telewizyjnej w przystępnych cenach. Teraz:
* Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD zawierający 86 kanałów dostępny jest już za 20 zł.
* Dla fanów sportu przygotowano pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD zawierający 89 kanałów w cenie 30 zł.
* Obydwie propozycje klient otrzyma przez 6 miesięcy bez opłat, a dodatkowo w tym czasie będzie mógł cieszyć się również 28 innymi kanałami z Pakietu Familijnego HD, które dostanie w prezencie.

Cyfrowy Polsat wprowadził zapowiadaną przez nas nową ofertę Premium MAX Plus, która składa się z pakietów: Familijnego Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD z HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD. To razem 183 kanały telewizyjne, które na start można oglądać aż przez 3 miesiące bez opłat. Potem abonament wyniesie 120 zł miesięcznie. W ramach opłaty klient otrzymuje również opcję ON THE GO, która umożliwia mobilny dostęp do ponad 100 kanałów i bogatej biblioteki VOD w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Nowością w ofercie jest pakiet Rozrywka HD z 6 kanałami tylko dla dorosłych.

Osoby, które chcą skorzystać z oferty z segmentu premium, mogą zakupić też inną ofertę Premium MAX, na którą składa się 177 kanałów - również dostępną bez opłat przez pierwsze 3 miesiące, a potem za 100 zł miesięcznie.

Wraz z ofertami premium można również wybrać:
* Dekoder EVOBOX PVR już za 1 zł - dający możliwość nagrywania nawet do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego.
* Usługę Multiroom HD już od 5 zł miesięcznie - dzięki której ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający