Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Plus z nową ofertą telefonu stacjonarnegoDrukuj

PlusPlus Stacjonarny to oparta na technologii GSM usługa telefonii stacjonarnej, działającej do pół kilometra w strefie wyznaczonej przez klienta, dostępna w dwóch planach taryfowych w opcji z telefonem lub bez.

Plus Stacjonarny to usługa polecana klientom szukającym telefonu do domu. Działa bez dodatkowego gniazdka i kabli w oparciu o technologię komórkową. Do karty SIM przypisany jest numer telefonu, który działa w promieniu 500 metrów od wskazanego adresu, czyli w strefie wyznaczonej przez klienta.

Usługa Plus Stacjonarny dostępna jest w dwóch taryfach za 20 zł i 30 zł w opcji z telefonem na raty lub bez. Można z niej skorzystać również w ramach nowej oferty programu smartDOM, w której dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu abonament wynosi 10 zł taniej. Istnieje możliwość przeniesienia do Plusa dotychczasowego numeru stacjonarnego.

Szczegóły: www.plus.pl/telefon_stacjonarny.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający